What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Technisat DVB-S2 Kartların Kıyaslaması

Eğer anakartında pci sıkıntısı yok ise, skystar s2 alınabilir ancak geleceği düşünürsek yeni anakartlarda (ek olarak eklenmişler var ama chipsetler desteklemiyor) pci olmuyor bu yüzden express 2 hd daha iyi pci-ex slotlu çünkü.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Skystar 2 express HD aldım 2.ci gün geri yolladım değişim istedim. dvbdream da çalışmıyor donuyor BDA sıkıntılı progdvb de ise bazı kanallarda programı donduruyor kanal çalışmıyor ama cd den çıkan yani Dvbviever de sıkıntısız çalışıyor ama onda da hadu yada winscs çalışmıyor yada biss eklentileri ve uzaktan kumanda eğer skystar2 expsres hd olarak seçiliyse çalışıyor bda da çalışmıyor anlayacağın yanlış seçim oldu birebir değişim yaptım yarın elimde olacak umarım kartın kendisinden hatalıdır yeni tv kartı aynı şeyi yaparsa skystar 2 express hd hayallerimi suya düşürecek onun yerine 42 bit özellikli s2 değilde 64 bitlik hd2 düşünüyorum...
Alıntı

Arkadaşlar skystar 2 ekspres hd geldi kullanıyorum... ayarları çok iyi yapmanız gerekiyor... sorunsuz şekilde çalışıyor...
Alıntı

Hayırlı olsun. Güle güle kullan.

Eğer mümkün olursa hangi işletim sisteminde hangi sürücü ve hangi program ile sorunsuz kullanıyorsan onları paylaşman alacak arkadaşlar için faydalı olacaktır. Tabii HD kanallar ile de ilgili tecrübelerde önemli

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Dvbdream ile sorunlu çalışıyor... Sorun dediğim önce dvbvieveri açıp sonra dvbdream ı açmak gerekiyor bunu 1 defa yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde çalışıyor... HD kanalların hepsini çekiyor donma yada kitlenme olmuyor... ProgDvb de ise bazı kanlların üstüne geldiğin zaman donma yapıyor bazı kanalları geç açıyor ki bu porg u fazla tercih etmiyorum. kutusundan çıkan yani vieverde sorunsuz çalışıyor ama onda da şifre çözme programlarını kullanamıyorsun .( ...
Bu arada codec leri iyi ayarlamak lazım.... (HD görüntü kalitesi için)

müsait olduğum birzamanda bununla ilgili görsel olarak bilgilendirme yapacam ...

sizlere bunu yazarken izlediğim hd kanal

Alıntı

S2 kartını almayı düşünüyorum.Prof tuners alacaktım ama satıcıyla bir türlü iletişime geçemedim o yüzden Tr'den s2 kartı alacağım,***** çok pahalı satıyor,ucuza satan yer var mı?
Alıntı

Bu arada s2 kartı tüm hd kanalları açıyor değil mi? Aldıktan sonra sorun olmasında?
Alıntı

(04-08-2014, 2:19)tmac1 demiş ki:  Bu arada s2 kartı tüm hd kanalları açıyor değil mi? Aldıktan sonra sorun olmasında?

skystar 2 hd destekli degil hd kanallari acmaz hd olani alcaksin
Alıntı

Zaten benim dediğim skystar s2 idi,sizin söylediğiniz skystar 2 kartı. @polat1986
Alıntı

Arkadaslar bu kartlar hakkında fikirleriniz nedir sadece kullanıp test eden arkadasların fikirlerini alabilir miyim
Alıntı