What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ttnet bedava virüs programı

arkadaşlar bir mail aldım siz limitsiz müşterilerimize ücretsiz diye
(mcafee antivirüs plus ücretsiz diyor) kullanan varmı? önerirmisiniz
Alıntı

ben indirdim denedim fakat benim pc de kastırdı o yüzden silmek zorunda kaldım senin bilgisayarın iyiyse dene bence tavsiye ederim.
Alıntı

Ben kullanıyorum piyasada 75tl mi ne daha once avast kullanıyordum beleş olunca deneyim dedim gayet güzel .
Alıntı

Banada geldi karasizim kurmada
Alıntı

Bu programı bir ara kullanmıştım, bilgisayarı kasmıştı.Yeni versiyonları nasıldır bimiyorum. TTNet program verseceğine indirim yapsa daha tüketici için daha güzel olur... Bu kadar pahalı internet mi olur.
Alıntı

Bu TTnet yetkilileri çok düşünceli insnalar, bugün beni TTNet çağrı merkezinden aradılar. "TTNet faturanızı basılı almak yerine e-posta olarak alırsanız bilmem ne kadar ağaç kesilmekten kurtarmış olursunuz." Bende "hayır, faturamı bana basılı olarak göndermeniz benim kanuni hakkımdır, lütfen herhangi değişiklik yapmayınız" dedim kadın bozuldu. Big Grin

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(30-11-2011, 18:11)Metin demiş ki:  Bu TTnet yetkilileri çok düşünceli insnalar, bugün beni TTNet çağrı merkezinden aradılar. "TTNet faturanızı basılı almak yerine e-posta olarak alırsanız bilmem ne kadar ağaç kesilmekten kurtarmış olursunuz." Bende "hayır, faturamı bana basılı olarak göndermeniz benim kanuni hakkımdır, lütfen herhangi değişiklik yapmayınız" dedim kadın bozuldu. Big Grin

sormadan da kaldırıyorlar dikkat edin.. çevrenizdekilere sorun fatura geliyormu diye. şirketler istediği gibi at koşturuyor denetim yok.
Alıntı

Bi forumda faturasına ek ücret eklenen biri yazmıştı ücretsiz fln değil diye iyi düşün

derim...
Alıntı