What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tv'de İlk Kez Gösterilen Filmler

Arkadaşlar Tv'de İlk Kez Gösterilen Filmler'i buradan takip edelim ne dersiniz?
Alıntı

Herkezin ilgisini çekebilecek tarzda tv program akışlarının bilgi paylaşımı, hatırlatmak açısından bence iyi fikir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

İlk oynatılan filmler ilk yarım saatden sonra tam bir işkenceye dönüyor normal kanalllarda malesef, o kadar çok reklam konuyorki filmin konusunu nerde kaldığını unutuyorum resmen.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Nasılsa DVB-S, S2 kart kullandığımız için "time shift" zaman kaydırma özelliğinden mutlaka istifade edelim, DVBViewer Pro' nun zaman kaydırma özelliği DVBdream ve ProgDvb' den çok daha iyi işliyor.

TV'de izlemeye değer bulduğum bir filmi bu yöntemle 2 saat geriden izliyorum, bu sayede reklam kuşağı girdiğinde sar ileri, sar ileri. film bitimindede zaten gerçek zamanı yakalamış oluyorsunuz. Reklamları hızlı bir şekilde pas geçerek filmin konusundanda kopmamış olursunuz. Big Grin

Alıntı

haha metin 2 saat geridenmi izliyorsun Big Grin bende nefret ediyorum ya reklamlardan reklamsız bir dünya istiyorum .
Alıntı

Serverler sağolsun öyle bir derdim yok şükür.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

District 9 salı 00.00'da Fox tv'de TV'DE İLK KEZ .....
Alıntı

12 Ağustos cuma saat 20.00 Memleket meselesi (yerli film)TV'DE İLK KEZ kanal D'de....
Alıntı

(10-08-2011, 0:12)agurbuz demiş ki:  12 Ağustos cuma saat 20.00 Memleket meselesi (yerli film)TV'DE İLK KEZ kanal D'de....

bu filmi merak ettim Smile

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

(11-08-2011, 0:33)gogle demiş ki:  
(10-08-2011, 0:12)agurbuz demiş ki:  12 Ağustos cuma saat 20.00 Memleket meselesi (yerli film)TV'DE İLK KEZ kanal D'de....

bu filmi merak ettim Smile

Komedi filmi olduğu belli oluyor.

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi