What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Youtube baştan aşağı yenileniyor

[Resim: 5ey72.jpg] YouTube'un baştan aşağı yenilenmek üzere olduğunu biliyor muydunuz? İşte yeni tasarım...İnternetin en popüler video sitesi YouTube'un tasarımında bir yeniliğe gittiği anlaşıldı. Yeni tasarımın Google+ ile önemli bir bağının olacağı söyleniyor.

The Next Web'in farkettiği yeni tasarım, şu an kullanıcıların büyük çoğunluğuna sunulmamış durumda. Google'ın yeni özellikleri kullanıcıların sadece belirli bir bölümüne açarak sınamasına daha önceden de alışkınız. Google Reader ve Gmail'deki görsel yeniliklerin ardından YouTube'un yenilenmesi de beklenen bir gelişme olabilir.

The Next Web'de paylaşılan ekran görüntülerinde arkadaşların paylaştığı videoları (muhtemelen Google+ çevrelerindeki arkadaşların) belirgin bir şekilde görmek mümkün. Benzer şekilde kanal üyelikleri de sayfanın sol tarafında göze çarpan bir şekilde görüntüleniyor.

YouTube logosuna tıklandığında ise The News Web'e göre bir kılavuz sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Ancak bu sayfa şu an boş.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

türkçe olsun artık yav

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

Bakalım nasıl olacak?
Alıntı

Yeni anasayfayı göremiyorsanız konsolu açın.

Firefox'ta ctrl+shift+k, Chrome'da ctrl+shift+j ile yapabilirsiniz. Çıkan konsola

Kod:
document.cookie="VISITOR_INFO1_LIVE=ST1Ti53r4fU";

yazın ve enterlayın.

Sayfayı yenileyince yeni anasayfanızı görebilirsiniz.

[Resim: i5qII.jpg]
Alıntı

Youtube' nin yeni arayüzü güzele benziyor, Türkçe dil desteğininde olması iyi olur.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

Yeni tasarım güzelmiş
Alıntı

ben aylardır normal bir şekilde youtubeyi açamıyorum. kaç kez dns degiştirdim yok...
Alıntı

(21-11-2011, 20:17)y-sarı demiş ki:  yav ben aykardır normal bir şekilde youtubeyi açamıyorum. kaç kez dns degiştirdim yok...

"aykardır, yav, degiştirdim" youtube düzgün yazdığına eminmisin. mesajların hep yazım hataları ile dolu..

Alıntı

Vatana millete hayırlı olsun ne diyelim Big Grin

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

(21-11-2011, 20:18)emre demiş ki:  
(21-11-2011, 20:17)y-sarı demiş ki:  yav ben aykardır normal bir şekilde youtubeyi açamıyorum. kaç kez dns degiştirdim yok...

"aykardır, yav, degiştirdim" youtube düzgün yazdığına eminmisin. mesajların hep yazım hataları ile dolu..

googleye youtube yazabiliyorum. bunu ögrendimBig Grin
Alıntı