What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

03.01.2010 güncel kanal listesi (türksat ve hotbird)

(25-02-2010, 18:16)emre demiş ki:  frekans listesi eskidir, diseq ayarı yanlış olabilir.

Bu konudaki kanal listesini indirip attım
DiseqC bu resimdeki seçtiğim diseqC ise
DiseqC 1.0 (4 Ports) seçeneği
RX Ekran kartına gelen kablo
S1 Türksat 1C (31E)
S2 Horbird 6,8,9 (13E)

Burda bi yanlışlık olduğunu sanmıyorum

[Resim: diseqc_next.jpg]
(27-02-2010, 13:08)karbil_80 demiş ki:  Arkadaşlar bu türksattakı animal planet ve discovery channel izleme şansımız yokmu

Frekans : 11966
Sembol oranı : 12500
Horizantal

Alıntıdır...
Şu an sanırım şifreli
Sorun Çözüldü arkadaşlar Türksat 1C değil Türksat 2A 3A seçilmesi gerekiyor bu durumda
Ne kadar karmaşık bi sistem bu böyle yıllardır 1C kullanırken bugün nasıl oldu da 2A 3A olur anlayamıyorum
Bu konunun bir sürü vatandaşa yardımcı olacağından eminim Wink Yardım eden arkadaşlara teşekkürler

malesef kanallar boş çıkıyor

ya arkaşlar bende indirdim kanalların hepsi silindi. hiçbişey yok

kardeş umarım olurda burdaki şifreli kanalları nasıl izleriz yahu ?? hotbird de discovery örneğin ?

Emeğine sağlık,teşekkürler arkadaşım.Wink

teşekkürler kardeş

emeğine sağlık çok güzel olmuş.

kanallar bende de boş çıktı ayrıca turksat ve hotbird değil bisürü kanal sekme çıkıyo

"kanallar bende de boş çıktı ayrıca turksat ve hotbird değil bisürü kanal sekme çıkıyo "
xforce ile aynı durumdayım sp3 kullanıyorum acaba ondan mı???
driver 4.4.3 den başkası sp3 e yüklenemiyor hata veriyor...

indirmeyin arkadaslar kanalların hepsi siliniyor kac kişi yazmıs kanalların hepsi gitti diye hala arada konusanlar var teşekkürler felan diyen ya adam gibi anlatın nasıl yapılacak yada açmayın konu falan biri açıyor konuyu ne olduguna bile bakmadan kayboluyor 2 dakikada sonra burda eziyet çeken biz oluyoruz ....
Konu Kilitli