What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11600 lü frekanslarda sinyal sorunu

Sizdeki ne marka metin usta?

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Next YE-6000 Gri Turkuvaz renkli olan kasadan

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

sinyal kaybı bendede var türkçe kanalların olması dsmart ile ilgisi olabilir sinyalin birden azalması normal bişey değil
Alıntı

(25-01-2011, 0:11)Metin demiş ki:  Next YE-6000 Gri Turkuvaz renkli olan kasadan

Aynı cihazı kullanıyoruz öylese .Sadece benimkinde sinyal düşme sorunu olsa cihazımda problem var diyeceğim ,fakat komşumdakinde de durum aynı.Bir ara hat anfisi bile takmıştım sinyal yükselsin diye, tam tersi oldu dahada düşmüştü.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı

Hat güçlendirme aparatı sinyal kayıplarında işe yarar, gereksiz yere takınca sinyali boğar ve sinyal zayıfmış gibi olur. bir iki müşteriye Vbox' lu motorlu çanak sistemi kurdum ve DVB alıcısıyla full otomatik çalışıyor, herhangi bir şikayet gelmedi şimdiye kadar, ilk kez sizden duyuyorum sinyal azalmasını. DISEqC 1.10 eklentisini DVB playerde kullanmıyorsanız Vbox' u LNB, SS2 hattına bağlamanıza gerek yoktur.

Vbox' un kendi kumadasıyla doğu ve batı limitlerini ayarlayıp hangi uydulara yönünüz varsa tek tek pozisyonları hafızaya alıp bir kağıda hangi uydu kaçıncı hafızada şeklinde not aldığınız takdirde pratik bir kullanım sağlamış olursunuz.

Alıntı

Ne yazıkki vbox diğer odada kaldı mecburen eklenti ile çalıştırıyorum, aldığım günden beri aynı şekilde tepki veriyor alet ,receiverlede durum aynı. komşum eski uyduculardan ve oda receiver ile kullanıyor ve bariz sinyal düşüşünden şikayetçi kendiside.

Alıntı

aynı sorun bendede devam ediyor daha önceleri yoktu
gerci uzun zamandır ss2 izlemiyordum
canak anteni yeni ayarlattım
dvbviewer kullanıyorum absat paketinde sinyal yok ve bi kaç pakette
bunun için çözümleriniz nedir
Alıntı

Ben yeni uydu kartı aldım , hiç gelmeyen sinyal şuanda aynı sistemle %70 lerde.

Alıntı

Farkında olmadan SS2 nin F connecktor anten girişini kısa devre yaptırdıysanız (anlık bile olsa) Vertikal 13volt ve Horizontal 18 volt ile üst band yayınlarına geçmeyi sağlayan 22Khz anağtarlama devre zarar görebiliyor.

Kısa devre koruması olmadığı için SS2 üzerinden kablo söküp takarken çok dikkatli davranılmalıdır.

Alıntı

SS2 nin tuneri uzun kablo vbox gibi sistemi olumsuz etkileyen faktörlere çok duyarlı birde, ben hiç sinyal almıyorken bunları bypass yaptığımda %65 sinyal gelmişti.

Alıntı