What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akaryakıtta tavan fiyat uygulaması başladı
#1

[Resim: zxjsea.jpg]

EPDK 'nın yaptığı tüm uyarılara rağmen bir türlü inmeyen benzin fiyatları EPDK 'nın tavan fiyat uygulamasına geçmesine neden oldu.

Kararın Resmi gazetede yayımlanmasının ardından, bugünkü fiyatlar itibariyle, yürürlüğe girmesi beklenen fiyatların 95 oktan benzin için 3,04 lira, motorin için 2,49 lira, kırsal motorin için de 2,35 lira olacağı belirtiliyor.

Kar marjları Benzin için litre başına 25 kuruş, motorin 30 kuruş, kırsal motorin 27,5 kuruş olarak belirlendi.

Bu fiyatlar iki ay geçerli olacak. İki ay sonunda tekrar şirketlerin eline düşeceğiz. İndirimli fiyatlarla yarından itibaren geçerli olacak.

Benzinin litresinin rafineriden çıkışının 50 kuruş olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu 3 liralık fiyat nasıl oluyor anlamak mümkün değil.

EPDK basın açıklaması
#2

Petrolcüler ağlar sızlar yine kendi lehine çevirir olayı. Yine olan bizim gık'ı çıkmayan halka olur. Bugün cnbc-e'de bilmemne başkanları ağlayıp sızlıyordu, yanarız biteriz diye... Hem yine dünyanın 2 katı fiyattan alıyoruz benzini. Tabi yinede de 2 gün önceye göre güzel bir gelişme ama asla yeterli değil...
#3

(26-06-2009, 19:57)arsenic demiş ki:  Petrolcüler ağlar sızlar yine kendi lehine çevirir olayı. Yine olan bizim gık'ı çıkmayan halka olur. Bugün cnbc-e'de bilmemne başkanları ağlayıp sızlıyordu, yanarız biteriz diye... Hem yine dünyanın 2 katı fiyattan alıyoruz benzini. Tabi yinede de 2 gün önceye göre güzel bir gelişme ama asla yeterli değil...

yansınlar
senelerden beri halkı sülük gibi emdikleri yetmiyormu çok aşşağalık muhterem bey efendilerin
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi