What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

alt dvb full Win7 Register Filter sorunu DvbAvSrc.ax

http://skystar-2.com/dvbplayer.htm burada vermiş olduğunuz alt dvb programında kurup sonra açmaya çalıştığımızda

Loading resources
Checking source filter
DvbAvSrc: Missing/Not registered
Please re-register [ DvbAvSrc.ax ]

bu yazılar çıkıyor ve hiç bir işlem yapmıyor bu sorunu nasıl gideririm..
Alıntı

filter klasöründeki registed bat dosyasına tıkla ondan sonra çalışır.
Alıntı

(22-12-2009, 12:06)tufan39 demiş ki:  filter klasöründeki registed bat dosyasına tıkla ondan sonra çalışır.

arkadaşım yardımın için sağol fakat yazmış olduğun isimde bir dosya yok ve diğer arkadaşın dediği gibi hiç bir işlem yapmıyor
Alıntı

AltDVB\Filters klasörü içinde Register dosyası var. windows 7ve windows 8 de olmuyorsa Windows/system32 içinde regsvr32.exe dosyasının üzerine filters klasörü içindeki dosyaları teker teker sürükle bırak. Elecard harici codec kullanacaksan sadece DvbAvSrc.ax ve MonoSwitch.ax dosyalarını sürükle bırak elecard.reg dosyasınıda çalıştırma.
Alıntı

(22-12-2009, 13:00)emre demiş ki:  AltDVB\Filters klasörü içinde Register dosyası var.

emre dediğini yaptım fakat yine açılmıyor...
Alıntı

win7 mi kullanıyorsun. eğer win7 ise; Register dosyasını not defteri ile aç ve içindeki satırları aşağıdakilerle değiştir. altdvb'nin krurulu olduğu dizine göre değiştirmeyi unutma..

Kod:
regsvr32.exe "C:\Program Files\AltDvb\Filters\DvbAvSrc.ax"
regsvr32.exe "C:\Program Files\AltDvb\Filters\MonoSwitch.ax"
regsvr32.exe "C:\Program Files\AltDvb\Filters\em2vd.ax"
regsvr32.exe "C:\Program Files\AltDvb\Filters\elaudec.ax"
regsvr32.exe "C:\Program Files\AltDvb\Filters\LC.dll"

sonra tekrar yönetici olarak çalıştır.
Alıntı

emre yine başaramadım bu seferde register yaparken hata veriyor.

not. win7 kullanıyorum...
Alıntı

yönetici haklarıyla çalıştırıyorsun değilmi register dosyasını , bir de altdvb program files içinde olsun emin ol.
Alıntı

(22-12-2009, 14:05)emre demiş ki:  yönetici haklarıyla çalıştırıyorsun değilmi register dosyasını , bir de altdvb program files içinde olsun emin ol.

birinci sorunu tam anlayamadım...

ikinci soru ttamam...
Alıntı

sen register dosyasına tıkladığın zaman uyarı çıkmıyor mu, direk mi çalıştırıyor.
Alıntı