What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AMD Radeon Software Crimson Edition 15.9.1 Beta
#1

AMD yeni grafik yazılımı Radeon Software Crimson Edition'ı kullanıma sundu. Sürücü tarafında sürekli haklı şikayetlere maruz kalan firma bu sefer işi sıkı tutuyor.

[Resim: D6kaX1.jpg]

AMD, kullanıcılara yeni geliştirilmiş 12 özellik ve yüzde 20'ye varan oranlarda daha yüksek grafik performansı sunan, enerji verimliliğini artıracak şekilde ayarlanabilen ve AMD grafik ürünleri ile tam uyumlu Radeon Crimson Software Crimson Edition'u kullanıma sundu. AMD yazılımlarının kalitesinin artırılması amacıyla kurulan Radeon Teknoloji Grubu'nun geliştirdiği ilk ürün olma özelliğini taşıyor.

[Resim: r8d7M3.jpg]

Dikkat çeken özellikler;
AMD grafik donanımlarından tam performans almak üzere geliştirilen kullanıcı dostu ve çok özellikli Radeon Settings, AMD Catalyst sürücüsünden 10 kat daha hızlı başlama ve monitörleri 3 kat daha hızlı başlatma özelliğine sahip. Daha sezgisel bir gezinme, yeni oyun yöneticisi, overdrive, video, görüntüleme ve AMD Eyefinity teknoloji sekmeleri de kullanıcılara oyun ayarlarını kolayca uygulama, performans ayarlarını düzenleme ve farklı özellik ve konfigürasyonları kendi bilgiişlem deneyimlerine uyarlama imkanı veriyor.

[Resim: lrzVjr.jpg]

Radeon Software Crimson Edition, oyun yüklenme süresini yüzde 33'e kadar azaltırken, oyun performansını yüzde 20'ye kadar artırabiliyor. Yazılım watt başına yüzde 23 performans artışı ile eski yazılımdan 1,8 kat fazla güç tasarrufu sağlayabiliyor.

[Resim: v8oq54.jpg]

Herkese açık ilk AMD LiquidVR teknoloji desteği: GCN'in Eşzamansız İşlem Motoru, sanal gerçeklik (VR) uygulamalarında saniyede geçen resim kare sayısı (FPS), yanıt verme ve gecikme süresi değerlerini ciddi oranda iyileştiriyor. Bu sayede GCN temelli donanımlarda yumuşak oyun deneyimi sağlanıyor.

[Resim: 1DnXvN.jpg]

AMD Catalyst Omega yazılımına oranla yüzde 15 daha fazla sistem ayarı üzerinde 2 kat fazla test ve oyuncu topluluğundan gelen çok sayıda istek doğrultusunda geliştirilen Radeon Software Crimson Edition birçok alanda kusursuz denge sağlıyor.

Download:
Windows 7 – 64bit
Windows 10 – 64bit
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
25-06-2019, 16:25
Son Mesaj emre
29-06-2016, 23:42Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi