What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AVAST Free Antivirus yeni sürümü 5 ile birlikte yayınlandı
#1

Türkiye’de ve Dünya’da en çok tercih edilen ve güvenilen ücretsiz antivirüs yazılımlarının başında gelen eski adıyla avast! Home Edition yeni adıyla avast! Free Antivirus yeni sürümü 5 ile birlikte yayınlandı. avast! ürünlerinin tamamında yapılan geliştirme ve yeniliklerle birlikte firma sadece yazılımların arayüzlerinde değil yeni bir web sitesi tasarımına ve yeni bir logoya da sahip olmuş bulunuyor.

[Resim: 2dt8hd.png]

100 milyon kullanıcı barajını aşan Avast eski medya oynatıcısı görünümünden kurtulurken modern ve şık bir arayüz ile karşımızda. Yepyeni güvenlik seçenekleri ve kişiselleştirilebilir anlık koruma kalkanları gibi birçok farklı özelliği bedava antivirüs programı olmasına rağmen avast! Free Antivirus’te bile bulabiliyoruz. Profesyonel sürümlerde de teknik destek ve hızlı güncelleme seçenekleri, virüs koruması dışında internet kullanımı için geliştirilmiş güvenlik ve koruma öğeleri ilk bakışta dikkat çeken unsurlar arasında.
Kısacası yeni logo, yeni program isimleri, yeni arayüz, yeni özellikler yani Avast 5 ürünleri ücretsiz veya ücretli olarak bilgisayarında güçlü bir güvenlik oluşturmak isteyen, virüslere karşı sıkı bir şekilde korunmak isteyen kullanıcılar için ilk tercih edilebilecek yazılımlar arasında diyebiliriz.
Alıntı
#2

logo güzel, yenilikler güzel, bakalım zararlı yakalama nasıl? bir de eski arayüz berbattı gerçekten.
Alıntı
#3

haklısın zaten önemli olanda bilgisayar zararlılarını yakalama potansiyelinin üst sınırlarda olması
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
03-01-2011, 1:04Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi