What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Avatar (2009): Son 10 yılın en iyi filmi
#1

Terminatör'ün senaristi, Titanic'in usta yönetmeni James Cameron'un yeni filmi "Avatar", Türkiye'de 18 Aralık 2009 tarihinde vizyona girecek. Son 10 yılın en iyi filmlerinden biri olması beklenen Avatar'ın çekimleri Yeni Zelanda'da yapıldı, teknik becerisinin yanı sıra yarattığı fantastik dünya ve büyüleyici sinema diliyle sinema otoritelerinin son 10 yılın en iyi filmi olarak gösterdikleri “Yüzüklerin Efendisi”ni bile geride bırakması beklenen Avatar'ın, önemli karekterlerinden birisi olan Aliens'in ilk fotoğrafı da basına sızdı.

[Resim: gyIEx.jpg]

Gerilim-bilim kurgu-aksiyon türünde olan ve daha şimdiden Oscar ödüllerine birçok dalda aday olması beklenen bu ütopik filmin oyuncuları arasında, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Zoe Saldana, Michelle Rodriguez gibi ünlü isimler bulunuyor.

[Resim: SQrpd.jpg]

Yakın gelecekte insanlığın keşfettiği Alpha centauri B-4 gezegenini araştırmaya giden bir grup insanın uzaylılarla olan macerasını anlatacak yapım için James Cameron ''Amacım, benim kuşağımın 2001: Bir Uzay Macerası ya da bir sonraki neslin Yıldız Savaşları'nı ilk gördüğündeki hissiyatını yeniden tetiklemek.'' ifadelerini kullanan yönetmen filmi yapabilmek için 15 yıl beklemiş, efektleri yapan firma, Yüzüklerin Efendisi üçlemesi, King Kong, Altın Pusula Narnia Günlüklerinin efektlerini yapan weta digital. Filmin 500'ün üzerinde efekt yapımcısının olmasının görsellik olarak filmin ne seviyede olacağının bir işareti.

Trailer
[dmotion]xa99pc[/dmotion]
#2

umarım övdükleri kadar iyi filmdir...
#3

Aliens karakterini gördüğümüz yeni poster yayınlandı..

[Resim: TBDZn.jpg]
#4

Film 18 Aralıkta ülkemizde vizyona girecek.
#5

söyledikleri kadar yok son 10 yılın en iyi filmi olcağını zannetmiyorum..
#6

avatar filminin fragmanları yeni yayınlanmaya başladı 3D olarak yayınlanacak olan film en sonunda 18 aralıkta gösterime giriyor. bakalım anlatılanlar kadar varmıymış seyredelim görelim.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi