What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ayak Görünümlü Ayakkabı
#1

adidas, ilk çıplak ayak görünümlü antrenman ayakkabısı adiPure Trainer’ı tasarladı.
adidas, spor salonlarında yapılan antrenmanlara özel olarak geliştirdiği adiPure Trainer antrenman ayakkabısını sporseverlerin beğenisine sunuyor. Hareketleri destekleyen, dengeyi ve gücü artıran adidas adiPure Trainer, spor yapanların kullanması için tasarlanmış ilk çıplak ayak antrenman ayakkabısı olma özelliği taşıyor. adidas adiPure Trainer, birbirinden bağımsız parmak bölümleri ve 64 mm’lik alçak bir yapıyı içeren tasarımıyla antrenman sırasında en uygun hız, denge ve kıvraklığa erişmek için ayağın zemine yakın olmasına imkân veriyor.
[Resim: di-YKHK.jpg]
Vücudun doğal anatomisine uygun doğal yapı:
adidas adiPure Trainer, vücudun doğal işleyişi ve anatomisine uyum sağlayarak, doğal hareketi destekliyor. Çıplak ayak tasarımı, cildi koruyan ve dayanıklılık sağlayan doğal bir ayakkabı hissi yakalayarak, ayağın anatomisiyle birebir örtüşüyor. Birbirinden bağımsız ayak parmağı bölümleri, parmakların rahatlıkla açılmasını ve esnemesini sağlıyor. Bu özel ve son derece doğal yapı sayesinde de güç ve dengenin sağlanmasına yardımcı olarak ayağın, herhangi bir kısıtlama olmaksızın hareket etmesine olanak tanıyor.
[Resim: di-G071.jpg]
Varlığının farkında bile olunmayan tüm kasları çalıştırır:
adidas adiPure Trainer, antrenman sırasında, varlığının bile farkında olunmayan kasları çalıştırıp, güçlendiriyor. Ayak parmağından başlayarak, ayak, ayak bileği ve baldırlara kadar olan kasları muntazam bir sistemle çalıştırıyor. Kas yaralanmalarını en aza indirmeye yardımcı olacak şekilde kasları güçlendiriyor, denge sağlıyor ve dokunma hassasiyeti oluşturuyor.
[Resim: di-89EQ.jpg]
İhtiyacınız olan konfor ve korumayı aynı anda sağlıyor
Geliştirme ve tasarım sürecinde, sporcu ve eğitmenler tarafından test edilen adidas adiPure Trainer, minimalist yapısı ile antrenman esnasında gerek duyulan konfor ve korumayı aynı anda sağlıyor. Çorap benzeri esneklik sahibi yüzeyi, ayağı tam anlamıyla sararak, adeta ikinci bir deri hissi yaratıyor. EVA orta taban, aerodinamik bir tampon katmanı sağlayarak, ayağın herhangi bir darbe veya baskı nedeniyle morarmasını önlüyor.

Antimikrobiyal koruma ve nem kontrolü
Ayakkabının yan yüzeyleri ayağı en iyi şekilde sararak, özellikle yoga ve pilates egzersizleri için gerekli olan yer temelli pozisyon ve duruşlarda, denge ve çekiş gücü sağlıyor. Kayar, katlanır topuk tasarımı, ayakkabının kolay giyilebilmesini sağlıyor. Ortholite çorap astarı, antimikrobiyal koruma ve nem kontrolü sunuyor.

Vücudun doğal işleyişine uyum sağlayarak, hareket özgürlüğü imkânı sunan adidas adiPure Trainer, 192 TL’lik satış fiyatıyla Mart ayı itibariyle adidas mağazaları ve adidas yetkili satıcılarında sporseverlerin beğenisine sunuluyor.

Gercekten süper tasarlanmış denemek lazımOkTongue
Alıntı
#2

İlginç bir ürüne benziyor. Denensin tutarsa ileride bakarız.
Alıntı
#3

Bayağı ilginç bir görüntü olur giyince ayağa Big Grin
Alıntı
#4

Bazılarının parmakları daha geniş daha kısa veya tam tersleri veya daha farklı

şekillerde olabiliyo ya adamın parmakları sığmazsa Smile
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi