What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bank Asya 2011-12 Digitürk te
#1


Küme düşseler de maçlar Digitürk'te!

Futbol Federasyonu Yönetimi'nin dün Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'in naklen yayın haklarını elinde bulunduran Digiturk ve TRT yönetimleriyle de bir araya geldiği ortaya çıktı.

Bazı kulüplerin küme düşürülmesi halinde ekonomik sıkıntıya girmesi beklenen Digiturk, bir şartla yayın ihalesine devam edeceğini federasyon ve TRT yönetimine bildirdi.


Digiturk yönetimi, "Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzon'dan biri ya da birkaçı küme düşürülse bile biz ihale şartlarını yerine getirmeyi kabul edeceğiz. Yalnız tek bir isteğimiz var. Bu kulüplerden Bank Asya 1. Lig'e düşen olursa, o takımın maçlarını da yine biz yayınlayalım" talebinde bulundu.

TRT'den büyük fedakarlık
Federasyon yetkilileri, topu Bank Asya 1. Lig'in yayın haklarını elinde bulunduran TRT'ye attı. TRT yetkilileri ise, "Eğer bu kulüplerle ilgili küme düşme kararı çıkarsa, zaten hasar büyük olur. Önerinizi anlayışla karşılarız" diyerek, Digiturk'un talebine sıcak bakacağı mesajını verdi. Her iki yayıncı kuruluş arasında sağlanan mutabakat federasyon yönetimini de memnun etti. Eğer kulüplerle ilgili küme düşme kararı çıkarsa, durumun resmiyete döküleceği ve Futbol Federasyonu yönetimi ile yayıncı kuruluşlar Digiturk ve TRT arasında bu doğrultuda yeni
sözleşmeler imzalanacağı öğrenildi.

Kaynak (Mynet 27.07.2011)
#2

İlginç bir gelişme...
#3

DİGİTÜRKTE KENDİNİ BANKASYADA BULURSA O DA DURUMA ŞAŞIRMASIN
#4

Ortalıkta bu dedikodu dolaşıyor, yakında ortaya çıkar...
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj Kaan Sparrow
19-11-2011, 12:55
Son Mesaj Kaan Sparrow
13-11-2011, 11:46
Son Mesaj aras
12-11-2011, 12:52
Son Mesaj Kaan Sparrow
06-11-2011, 9:51Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi