What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bazı kanallar çıkmıyor
#1

Arkadaşlar İyi forumlar. Başlıktan da anlaşılacağı gibi bazı kanalları bulamıyorum. dark hd dream dvbs1/s2 pvr usb uydu alıcısı kullanıyorum. dvbdream, dvbviewer, progdvb bunların hiçbirinde tv8, show tv ve fox tv yi bulamadım. Transponders listesini güncelledim tekrar tarama yaptım, frekansları elle yazdım yine tarama yaptım ama kanalları bulamadım. sinyal % 94 kalite % 100 görünüyor arama yapıyorum kanalı bulmuyor. kartın sürücüleri de güncelledim fakat sonuç aynı. yardımlarınızı bekliyorum.
Alıntı
#2

frekanstan sinyal alıp kanalı bulmaması garip
Alıntı
#3

dvbdream de manuel taramaya giriyorum. kanallar zaten Transponders listesinde var. seçiyorum kanalı, tune ye basıyorum sinyal ve kalite geliyor arama butonuna basıyorum bulunan kanal 0 (sıfır) diyor. yanlış birşey yapmadım sanırım. resim eklemek istiyordum ama nasıl atılıyor bulamadım.
Alıntı
#4

dark hddream uzun bir süre yazılımları dandik olduğu için hiç kullanmamıştım. yakın zamanda güncel yazılımları sitesinden indip kurunca nispeten düzgün çalışmaya başladı. ancak gene de kanal taramalarında özellikle hotbirt uydusundaki kimi frekanslar ya hiç yok, yada olması gereken kanallar o frekansta yer almıyor. halbuki skystar2 bu konuda hiç bir sıkıntı yok.
Alıntı
#5

cihazın çipi yetersiz olabilir yada kondansatör şişmiş olabilir
Alıntı
#6

ayrıca söylemek istiyorum türksat 4k kanalını izleyebiliyorum.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi