What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bedelli askerlik gündeme düştü
#1

Ak Parti Hükümetinden bedelli askerlik müjdesi ( 2011 Bedelli askerlik şartları ne olacak? )

Bedelli askerlik tartışmaları gündemdeki yerini koruyor. Bedelli askerlik çıkacak mı?. Bedelli askerlik şartları ne olacak? 2011'de bedelli askerlik çıkarsa bedelli askerliğin ücreti ne olacak? Bedelli askerlik. Bedelli askerlik 2011. bedelli askerlikte son durum. Bedelli askerlik haberleri. Bedelli askerlik hakkında Ak Parti Hükümeti açıklaması. İşte Bedelli askerlikle ilgili son gelişmeler..
Bedelli askerlik çıkacak mı ? ( Bedelli askerlik 2011 ) Bedelli askerlik şartları - son dakika. Ak Parti Hükümetinden bedelli askerlik müjdesi ( 2011 Bedelli askerlik şartları ne olacak? )- manşet haber

Bedelli askerlik tartışmaları gündemdeki yerini koruyor. Bedelli askerlik çıkacak mı?. Bedelli askerlik şartları ne olacak? 2011'de bedelli askerlik çıkarsa bedelli askerliğin ücreti ne olacak? Bedelli askerlik. Bedelli askerlik 2011. bedelli askerlikte son durum. Bedelli askerlik haberleri. Bedelli askerlik hakkında Ak Parti Hükümeti açıklaması. İşte Bedelli askerlikle ilgili son gelişmeler..

'AK Parti Hükümeti önümüzdeki günlerde bedelli askerlik müjdesi vermeye hazırlanıyor' iddiası siyaset gündemin karıştırdı

AK Parti hükümetinin Genelkurmay Başkanlığı'yla 'bedelli askerlik' konusunda anlaşmaya başladığı iddiası Türkiye'nin gündeme bomba gibi düştü.

Kulislerden sızan bilgilere göre, bedelli projesinden 35 yaş ve üzerindeki kişiler yararlanabilecekti ve prosedürde tüm ayrıntılara ilişkin anlaşma sağlanmıştı.

Bedelli askerlik bekleyenler de güne bu haberle başladı. Ancak saatler ilerdikçe vatandaş önce üzüldü, ardından da şaşkına döndü.

İşte yılan hikayesine dönen bedelli askerlik konusunda bugün yaşananlar...

HER ŞEY BU HABERLE BAŞLADI


Bedelli askerlik konusu Türkiye'nin gündemine bugün Radikal gazetesinin sürmanşetinde bulunan "Erdoğan'dan bedelli askerlik sinyali" başlıklı haberle taşındı.

Habere göre, Erdoğan yakın çevresine projenin tamam olduğunu söyledi. Bedelli askerlikte alt yaş sınırı ise 35 olacak, kurumlar arası uzlaşma ise tamam.

ARINÇ BUNLARI BİLMİYOR!

Gazetenin iddialarını doğrulamak için mikrofonları Arınç'a uzatan gazeteciler yalanlamayla karşılaştı.

Arınç, bedelli askerlikle ilgili henüz somut bir projenin olmadığını belirterek, "Benim bildiğim böyle bir proje yok" dedi.
#2

Müjde falan değil kardeşim amaç gelir sağlayacak yeni fikirler yaratmak, devlet para edecek herşeyi sattı, şimdi ise yaptığı zamlarla günü kurtarıyor buda mali dengeyi alt üst etmekte , yeni bir gelir kaynağı lazım bu kaynak arkası kesilmiyecek nitelikde olmalı .

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
#3

şehit ailelerine kullanılacak deniliyor gelir ama muhtemelen van depremi için kullanılacak.
#4

35 yaşın üstünde kaç kişi vardır ki bedelli yapacak,yuuuuh 35 yaşına kadar bir insan nasıl askere gitmez?Bedelliyi çıkaracaklarsa alt yaş sınırı 30 olmalıdır yoksa 35 yaş üstü Türkiye'de çok az kişi vardır ki bunlardan gelecek gelirle ne Deprem yaraları sarılır ne Askere techizat yatırımı yapılır.
#5

600 milyon lira gelir elde edilecek miş.. bu adamlar bu yaşa kadar askere gitmemiş devlet yasal olarak bu hakkı onlara tanımış bize laf düşmez.. 35 yaşında ki bir adamı sen ya eğitecek teröristle mücadelede görevlendireceksin ya da eğitmeyip yazıcı çaycı gibi veta komutanların yapması gereken işleri yaptırtacaksın.

300bin kişiye bedelli yaptırarak ordunun gücü azalmaz ama vatandaşın gözünde devleti üç kağıtçı yapar. amerika ırak ve afganistan da 40 kişilik taburlar oluşturup bunları dehşet eğitim teçhizat verip operasyona yolluyordu.. g3 + binlerce asker bizdeki durum ortada.
#6

Bedelliye ihtiyaçı olanlar yapmalı. mesala ben yaparken adam prof olmus 35 yaşında 2 cocugu war. Bunun gibiler yapmalı zengin oldugu için bunlara bence tavız verilmemeli. Tabi bu benim görusum herkese görusune saygılıyım.
#7

Benim anlamadığım konu bunu türkiyede olan isteyen kişiler parasını ödeyip bedelli olarak askere gidebilecek mi ?
#8

askerliğin bedeli mi olur ya zaten türkiyede terör olaylarının olmaya başladığı günden beri memur üstü ailelerden şehit verilmemiş birtek istisna var oda ali babacanın yeğeni şehit olmuş derin futbolda ahmet çakal söyledi şehitlik mertebesi zenginlere değil yoksula diye

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
#9

(04-11-2011, 13:37)kaptan_75 demiş ki:  Benim anlamadığım konu bunu türkiyede olan isteyen kişiler parasını ödeyip bedelli olarak askere gidebilecek mi ?

ewt aynen oyle herkes yapabilcekmis bankalarda kredi acmaya hazırlanıyormus
#10

(04-11-2011, 13:44)gogle demiş ki:  askerliğin bedeli mi olur ya zaten türkiyede terör olaylarının olmaya başladığı günden beri memur üstü ailelerden şehit verilmemiş birtek istisna var oda ali babacanın yeğeni şehit olmuş derin futbolda ahmet çakal söyledi şehitlik mertebesi zenginlere değil yoksula diye

aynen üstad biz mahrumiyet bölgesinde çarşı izni yoktu kantininde bisküviden başka bişey yoktu

hergün bulgura talim askerlik boşunamı yaptık gerçekten bu ülkede fakire yaşamak artık haram

olmuş...

Not: Askerliğimi Van/Başkale de yaptım ....
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi