What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bilim kanıtladı! İslam en Doğrusu
#1

İslam'ın en mükemmel ve doğru din olduğu "moleküler" olarak saptandı!

Japon bilim adamının yaptığı araştırmalara göre Kuran okurken veya ezan okunurken, sudaki moleküller meydana gelen titreşimle mükemmel bir dizilime ulaşıyor.

İnsan vücudunun yüzde 70'i de sudan oluştuğu için İslam dünyadaki en doğru din olmakta. Kanın %92'si, kemiklerin %22'si, beynin ve kasların %75'i sudur.

Dr. MASARU EMOTO 'nun yaptığı su üzerindeki keşifler ve su kristaller fotoğrafları ve yukarıdaki bilgiyi kanıtlar nitelikte.

Dr. MASARU EMOTO su kristalleri fotoğraflarını "Suyun Verdiği Mesajlar" isimli iki kitabında yayınladı ve bu kitaplar tüm dünyada 400 bin adet sattı.

Araştırmacı Dr.Masaru Emoto Tokyo da bulunan Hado Enstitüsünün başkanıdır. "Hado" fenomeni ile ilgili yazdığı pek çok kitap vardır. Japonca da bu kelimeyi meydana getiren iki hece "dalga" ve "hareket" anlamına gelmektedir.

Dr. Emoto ya göre Hado tüm maddede atomik seviyede görülen titreşim desenine verile isimdir ve bunun temeli de insan şuurudur.

Ancak, resimleri sadece kristalize olmuş bir su molekülü olarak düşünmemek lazımdır. Dr.Emoto yu Hado fenomeninin öncüsü yapan şey onun DÜŞÜNCE VE DUYGULARIN FİZİK REALİTEYİ ETKİLEDİĞİNİ İSPAT ETMİŞ OLMASIDIR.

Yazılan ve söylenen kelimelerle değişik hado=titreşimler meydana getirmekte ve hatta müzik dinletildiği zaman da su ifadesini değiştirmektedir.

Örneğin insan şükran duygusunu ifade edince bu hemen suya yansımaktadır.

Su kristali bize ne anlatıyor?
Su kristalleri meydana gelen titreşimlerin deseni ve görüntüleridir. Genelde pozitif titreşimler güzel bir şekilde oluşmuş su kristalleri meydana getirirler ve kristalizasyon oranı negative titreşimlerin meydana getirdiklerinden daha fazladır.

Su kristalleri neden çeşitli kelimeler ve onların manalarına bağlı olarak değişiklik gösteriyorlar?
Bütün lisanlar tabiatın titreşimlerinden meydana gelir. Ebeveynlerimiz ve öğretmenlerimizden tarafından eğitildikten sonra biz tabiatın lisanını konuşmaya başlarız. Ancak, biz küçük yaşlarda onların konuştuğu lisanı nasıl öğrenebildik? Muazzam büyüklükteki tabiatın titreşimi bizi bu sorunun cevabına yönlendirebilir. Pozitif titreşimler güzel sözleri yarattı ve negatif titreşimler ise negatif kelimeler yarattı. Bu evrenin en temel prensibidir.

Şayet suya önce negative bir söz olan "beni rahatsız ediyorsun" söylenip ardından tekrar "Sevgiler ve teşekkürler" gibi bir ifade söylenirse su gene güzel kristaller oluşturabilir mi?


Evet, oluşturabilir. Özellikle "Sevgiler ve teşekkürler" gibi bir kelime yaptığımız araştırmalara göre en güzel su kristalini oluşturmuştur.

O zaman Besmele ile içilen suyun etkisini bir düşünün?
Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla


Hangi tip su insanlara en uygun olanıdır?

Birlikte kendinizi en rahat hissettiğiniz su. Kendinizi su ile yanyana koymaya çalışın. Öyle ki, biz su çeşitleriniz arasından seçim yapabilir ve kendimize en uygun olanını bulabiliriz. Suyu aynen bir erkeği veya kadını sevdiğimiz gibi sevmeliyiz.

"Suyun verdiği Mesajlar" isimli kitabınızda delillerle sabit olan bir fotoğraf kolleksiyonu var. Bundan da şu sonuca varabiliriz; hayvanlar, bitkiler, insanlar, organik veya inorganik herşey, kısacası tüm varlık birbirleri ile olan ilişkilerinde muhteşem bir ahenk içindedirler. Diğer taraftan inanıyorum ki aynı deneyi tekrar tekrar yapmakta sonuçların aynı veya farklı olup olmadığını görmek açısından büyük fayda var.

Evrenin sürekli bir akış içinde olduğu söyleniyor. Bu dakika bir sonraki dakikada burada olamaz. Bu bağlamda su kristalleri de aynı sonucu vereceklerdir, ancak deney yapılan ortam aynı kalırsa beklediğimiz gibi aynı sonuçları alırız. Bu yüzden kelime deneyleri için el yazısı değilde basılmış harfler kullanıyoruz. Tabii daha kapsamlı bir görüş bildirmek için daha fazla deney yapmamız gerekiyor.

Şayet DNA ve insan dokusunun ve virüslerin kelimelere reaksiyon verdiğini bilseydik bunu tedavi amaçlı kullanabilirmiydik?

İnsan bedenin yapısı 42 octavdan meydana gelmiştir ve bu frekanslarla ifade edilebilir. Bu da demektir ki hem bakteriler hem de mitokondri bu skalada yer alırlar. Şayet biz, bunlara denk gelen uygun frekansları yayabilirsek o zaman bir iletişim imkanı doğabilir. Zaten şimdi de pek çok insan alternatif tıp uygulamaları yapıyor, ama bu teori hakkında bilgileri yok. Zaten DNA ve virüslerin yüksek frekans seviyelerinde yer aldığını gördüğümüze göre bu konuda önemli olan şuurumuzu nasıl yönlendireceğimizdir frekansları konuşmaktansa.

Su da benlik veya rahatsızlık duygusu var mıdır?
Sonuç olarak su da benlik veya rahatsızlık yoktur. Ancak, suyun misyonu bizim düşüncelerimizi veya önlerindeki herhangi birşeyi taşımak ve çok boyutlu bir nakliyeci olarak davranmaktır. Su, sürekli olarak verilen bilgileri kopyalar. Su kristali fotoğrafına baktığımızda ilk etapta suyun şuurlu olduğunu düşünürüz. Bu durumda su, projeksiyon yapan bir yansıtıcı ve ayna görevini yapan tek şeydir.

Kiraz çiçeğine maruz bırakılmış suyun kristali.

[Resim: a17fow.jpg]

Gerçek bir kiraz çiçeği

[Resim: 2dtojd2.jpg]
Alıntı
#2

güzel bi bilgi paylaşım için teşekkürler
Alıntı
#3

bazılarının hala gericilikle suçladığı islamiyet her konuda haklılığını ispatlıyor ve ispatlamaya devam edecektir elbette, aslında ilericiliğide içerisinde barındıran islam bazıları kabul etmesede sonsuza dek güncelliğini koruyacaktır.sadece suyun verdiği cevap ve yazılanlar ispatı değilmi.teşekkürler..
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi