What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cesedi bırakıp Metrobüsle yola devam ettiler
#1

Mega kent İstanbul'da her gün yüzlerce vatandaşı ağırlayan metrobüs durağı, insanlığın geldiği noktayı özetleyecek korkunç bir olaya sahne oldu. Metrobüste kalp krizi geçiren ve araçtan çıkartılıp yere yatırılan bir kadın hayatını kaybetti. Vatandaşlar ise üst geçitte yerde yatan cesedi seyretti. Vicdanları sızlatan olay, Zeytinburnu metrobüs durağında dün sabah meydana geldi. Yadigar Çetinkaya (51), işe gitmek için metrobüse bindi. Çetinkaya, araç Zeytinburnu durağına geldiğinde fenalaştı.

SAATLERCE BEKLEDİ

Yolcular tarafından dışarı çıkartılarak yere yatırılan kadın, sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Talihsiz kadının kalp krizi sonucu öldüğü öğrenildi. Üzeri örtülen cesedin, saatlerce durakta bekletilmesi tüyler ürpertti. Metrobüs durağına gelen bazı vatandaşlar ise üst geçitte tribün oluşturarak yerde cansız yatan Çetinkaya'nın cesedini ''film izler gibi''seyretmeyi ihmal etmedi.
İnsanlığın bittiği anlar olarak tarihe geçti.


Bu arada o metrobüse giren normal biri kalp krizi geçirerek çıkabilir çünkü aşırı kalabalık,sonra o metrobüsün araçlarla ters yönde hareket etmesi nedeniyle kesinlikle yasaklanması gerekli(kapıları açılamadığından ters yönde hareket ediyormuş dedi belediye,bana ne kardeşim eğer öyleyse hizmete sokmasaydın senin Beceriksizliğin yüzünden biz ölmek zorunda mıyız?)ters yönde hareket ettiğinden diğer araçlarla kafa kafaya çarpışarak şimdiye kadar çok sayıda ölüm ve yaralananmalara sebep oldu ve olmaya da devam edecektir.Eğer burası bir Avrupa ülkesi olsaydı başta İstanbul belediye başkanı olmak üzere bu metrobüsü ters yolda hizmet verdirtenlerin hepsi görevde olmazdı.Eskisi gibi otobüslerle gidelim ne olur yani canımızı sokakta bulmadık ya.Ama nerde,şimdi birileri çıkıp Metrobüs rahatlık falan diyecektir ama farz edinki siz kafa kafaya metrobüse çarpıp ölen yada yaralanan biri olsaydınız yine savunur muydunuz,lütfen empati yapınız?
#2

Malesef bu ülkede insan hayayatına saygı kalmamış....
#3

Türkiye' de İnsan hayatının bir kıymeti yok, dünde böyleydi bugünde..

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
#4

Bu Ülkede hayvanmı olmak lazım........
#5

(15-12-2011, 23:15)turspice demiş ki:  Bu Ülkede hayvanmı olmak lazım........

onlarada saygımız yok malesefki malesef ....
#6

İnsanlık çürümeye mahkum bir elma gibi kanımca. Ama sadece bizde değil bütün dünyada böyle.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
#7

bu türkiye de insan hayatı çook ucuz çünkü kanun yok kanunlar yeterli değil cezalar ? avrupa ülkelrinin bazıları için böyle değil
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi