What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 2.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Citroen GT Londra sokaklarında...
#1

Playstation3 oyunu Gran Turismo 5 için tasarlanan Citroen GT, ilk defa sokaklara indi. Bu 5 metre uzunluğundaki süper makine Regent Sokağı, Trafalgar Meydanı, Buckingham Palace ve ünlü Piccadilly Circus kavşağında turladı.

Özel bir çalışmanın ürünü olan araç PlayStation3 kullanıcıları için de ayrı bir önem taşıyor. Gran Turismo serisinin 5. oyunu için konsol kullanıcıları aracı netten indirebilecek.

4.960 m uzunluğunda, 2.080 m genişliğinde ve 1.090 m yüksekliğindeki Citroen GT 'de sürüşle ilgili bilgiler ön cama LED'ler aracılığıyla yansıtılıyor.
Süper otomobil Citroën GT 'de 21 inç aliminyum jantlar, geniş ön ve arka tampon, Lambo stil kapılar, hava filtreleri gibi bir çok detay mükemmel tasarımla birleşince ortaya sınırları zorlayan bir tasarım çıkıyor.

Fransız firma Citroen 'in yöneticilerinden Vincent Besson 'ın yaptığı açıklamaya göre araç sınırlı sayıda üretilecek. 20 adet üretilmesi planlanan Citroen GT 'nin zamanı konusunda bir bilgi şimdilik yok. Araçta yer alacak motorun ise Ford veya GM yapımı sekiz silindirli bir motor olacağı tahmin ediliyor.


[Resim: 2uzv4zm.jpg]

[Resim: 909b2u.jpg]

[Resim: 2yw8rwz.jpg]

[Resim: 2yn2dt2.jpg]

[youtube]dO26tmL-_gE[/youtube]

[youtube]8bzmn5uH-fg[/youtube]
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi