What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dünyanın Diline Düştük
#1

Ay-Yıldızlılar'ın farklı mağlubiyeti, dünyada geniş yankı uyandırdı. Hırvatlar, “Tatlı intikam. Artık Avrupa Kupası kaçamaz” derken, İspanyollar, “Türk cehenneminde Hırvat senfonisi” yorumunu yaptı.

[Resim: fft1mm1554585.jpg]

Hiç kimsenin beklemediği bir şekilde Hırvatistan’a farklı kaybetmemiz, sadece rakibimiz Hırvatlar’ın medyasında değil, tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Ülkenin en önemli spor sitelerinden Gol.hr, “Teknik direktör Bilic’in önünde eğiliyoruz” ve Jutarnji List Gazetesi, “Tatlı intikam. Artık Avrupa Kupası kaçamaz” yorumunu yaptı. İspanyollar da Türkiye’nin mağlup olmasına sayfalarında geniş yer ayırdı. “Türk cehenneminde Hırvat senfonisi” başlığını atan Marca, “Balkanlılar, turun sonucunu belirledi.. Ve pratikte şampiyonaya katılmayı garantiledi”, AS, “Türkiye’nin defanstaki güçsüzlüğü ve Hırvatistan’ın hücumdaki fırsatçılığı final biletinin geleceğini belirledi. Türkiye dışarıda!” diye yazdı.

BBC: Türkler evinde parçalandı

İngilizler’in saygın internet sitelerinden BBC, “Hırvatlar, Türkler’i evinde net bir skorla parçaladı. Deplasmanda yemeden atılan 3 gol, Euro 2012’nin kapısını Hırvatlar’a sonuna kadar açtı. Hiddink’in geleceği artık karanlık” ifadelerine yer verdi. Her milli maç sonrası Türkiye’yi unutmayan Macar medyasında ise, “Hırvatlar Türkiye’yi nakavt etti” ve “İntikam acı oldu” denildi.

Herkes şaştı, kaldı!

Milli Takımımız’ın, Hırvatistan karşısındaki 3-0’lık yenilgisinin yanı sıra oyuncuların tribünlerle olan diyaloğu da herkesi şaşırttı. Maçı yayınlayan yabancı kanalların yorumcularının, bu duruma hiçbir anlam veremedikleri belirtildi.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi