What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Düşük Hıza Hayır!
#1

Dünyanın En Pahalı İnternetini Kullanıyorsun, Üstüne de Sınırlandırılıyorsun!
[Resim: SCXPF.jpg]
Dünyanın en pahalı internetinin kullandığının farkında mısın?
Üstelik bunu yaparken de internet kullanımınızı sınırlandırıyorlar. Eğer ayda 50GB kotanın üzerine çıkarsanız hızınız 3Mbit gibi komik milenyum hızlarına düşüyor. Hem de ay sonuna kadar.

Bu demek oluyor ki, İnterneti kullanmamızı istemiyorlar. Film izlememizi, dizileri takip etmemizi, dünyanın en büyük bilgi platformu olan interneti kullanmamızı istemiyorlar.

Onlara göre biz facebook - twitter’a giren, messenger üzerinde arkadaşları ile konuşan insanlarız. Bizim diğer dünya ülkeleri gibi, bilgi paylaşımına katılmamız gerekmiyor.

Artık korksunlar. Sizden, bizden korksunlar. Müşterilerinden korksunlar.

Onlara müşterilerinin gücünü gösterin. Destek verin artık firmaların müşterilerinden korkmalarını sağlayın.

Avrupa standartlarında internet istiyoruz!

Bu kampanyayı başlatmamızda ki amaç; Adil Kullanım Kotası (AKK) sonuçu tüm paketlerin kotayı açtığı taktirde 3Mbit gibi komik bir rakama düşürülmesidir. Dünyada en düşük internet hızını kullanıp, üstelik buna en pahalı ücreti ödüyoruz. Şuan da piyasadaki İnternet sağlayıcı firmalarının paketlerinde bulunan AKK'sını düzenlemeye gitmesi için bu kampanya oluşturulmuştur.

Avrupa ülkelerine baktığımızda bazı firmalarda da AKK olduğunu görüyoruz. Yalnız orada ki bizden çok farklı. En kötü firmalar bile günlük en fazla 30gb veri indirme kotası veya aylık adil kota olarak 250GB koymasına karşı biz Aylık 50gb gibi bir miktar ile karşı karşıya bırakılıyoruz.

Burada amacımız İnternet Sağlayıcılarını kötülemek değildir ki zaten kötülemeyen insan etrafta çok azdır. Buradaki amaç İnternet sağlayıcılarının tarifelerinde düzeltmeye gitmesi ve Adil Kullanım Kotasını (gerçekten adil olarak) düzeltmesidir.

Eğer sizde böyle düşünüyorsanız, sesinizi duyurmak istiyorsanız destek olup, bir imza da siz atın !

Hemen tıklayarak destek olun
#2

netim 1mbps altında suan keske su sacmalıga bi son verseler download hızım 40kb 10mb bi dosya bile indirmek işkence
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi