What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBDream Lisans Alma
#1

Selam
DVBDream orjinal kullanmak istiyorum ve sitesinde 49$ değer biçmişler, paypal ile devam edince bana indirme linki mi verecekler serial mı verecekler bunu merak ettim ama esas merak ettiğim husus 2015 te çanak antenler kalkacak diye bir söylenti vardı, işin aslı nedir ne değildir hiç bilmiyorum. Eğer söylenenler doğru ise TV kartlarımız (benimki SS2) elimizde mi patlayacak (dolayısı ile 49$ da), (b)ilgisi olan arkadaşlardan konuya açıklama getirmelerini rica ediyorum. Çanaklarla birlikte Dijital yayınlarda çöp olacak değil herhalde? SS2, geçilecekse eğer yeni sistemi(ne olduğunu da biliyorum) destekleyecek mi?
Alıntı
#2

çanak anten yasağı gibi bir şeyin olması mümkün değil bence. lisan alacaksan neden dvbvieweri düşünmüyorsun? serial verecekler.
Alıntı
#3

Emre Bey aslında SS2 ile tanıştığımdan beri (yaklaşık 1 yıl) dvbviewer kullanıyorum ama BISS KEY olayını bir türlü beceremedim, geçen gün açtığım konuda değerli bir arkadaş DvbDream ve bir eklenti önerdi sayesinde dün Bayern Münih maçını izledim Georgia dan (NTV de veriyormuş 2. yarı fark ettim Big Grin ) Kısacası tek sebebi bu... Dvbviewer kanal geçişleri, arayüz vs de çok beğeniyorum favori kanallar diğerlerinde daha kullanışlı ama sırf şu BISS KEY dvbviewer da da bu kadar basit olsa tereddüt etmeden alırım, galiba hemde daha ucuz... Teşekkürler saygılar
Alıntı
#4

(26-11-2014, 19:59)amd64 demiş ki:  Emre Bey aslında SS2 ile tanıştığımdan beri (yaklaşık 1 yıl) dvbviewer kullanıyorum ama BISS KEY olayını bir türlü beceremedim, geçen gün açtığım konuda değerli bir arkadaş DvbDream ve bir eklenti önerdi sayesinde dün Bayern Münih maçını izledim Georgia dan (NTV de veriyormuş 2. yarı fark ettim Big Grin ) Kısacası tek sebebi bu... Dvbviewer kanal geçişleri, arayüz vs de çok beğeniyorum favori kanallar diğerlerinde daha kullanışlı ama sırf şu BISS KEY dvbviewer da da bu kadar basit olsa tereddüt etmeden alırım, galiba hemde daha ucuz... Teşekkürler saygılar

sadece biss için ise alınmaz. sitede vplug var, biss plugin, dcw plugin var dvbviewer dahil diğer oynatıcılarda çalışıyorlar.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi