What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DVBDream Türksat Hazır Kanal Listesi (2012)

(09-03-2012, 19:26)kılınç demiş ki:  evet DVBdrem kullanıyorum neden sordun ki

arkadaş kullanmayı biliyormusun diye soruyorum.. sinyal gelmiyorsa
kablo uçlarını kontrol et, ortak sistem sanırım
Alıntı

kablo uçlarında sorun yok diğer kanalları seyrede biliyorum bu frekansları da doğru olarak girdiğime inanıyorum defalarca denedim olmadı bende diyorum ki acaba hazır kanal listesi var mıdır ekleyip seyredelim diye yanlış anlamayın lütfen hazıra konmak değil niyetim denedim olmuyor işte ne yapayım bu forumda da senden başka konulara cevap yazan yok kardeş.
Alıntı

biraz bekle göndereceğim, zaten star olsa da sen yayını alamazsın sinyal yoksa ama bakalım deneyip göreceğiz.
Alıntı

sinyal var abi bekliyorum teşekkürler
Alıntı

ayni sorun bendede var ya dvbdream i eskiden sorunsuz sıkıntısız kullaniyordum, en son pc cöktü format attim forumdan son sürüm dvbdream indirip kurdum artik tüm kanallari izleyemez oldum Confused suan bir kac kanal disinda hicbirini izleyemiyorum
Alıntı

afa_516 modumuz hazırladı..
Türksat Start TV dahil kanal listesi..
http://www24.zippyshare.com/v/61326225/file.html
Alıntı

teşekkür ederim akşam eve gidip hemen deneyeceğim sonucu yazacağım
Alıntı

Emre bu ür sorunları bildiğim için geçen hafta güncel transponder yükleyecektim, format kabul edilmedi, sen de başlığı haklı olarak sildin üstad. Aslında ayda bir transponder listesi versek acemi üyelerimiz sorunlarına çözüm bulurdu.
Alıntı

star tv açıldı emre ve afa_516 çok teşekkür ederim verdiginiz emek için Big Grin
Alıntı

eywallah ustam ya 2012 yi ne zamandan beri ariyordum benim dvb kanal tarama yaptigimda 0 kalan buluyordu Sad isimeyarayacak bu tskler
Alıntı