What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Elektromanyetik alanı yok eden cihaz
#1

Teknolojik cihazlardan çıkan elektromanyetik dalgalardan kurtulup huzurla yaşamak, bu cihazla mümkün Q-Link MINI.

Kullandığımız teknolojik cihazlarımızın yaydığı elektromanyetik frekanslar(EMF), Q-Link MINI ile nötralize edilip cihazların insan sağlığı üzerinde yarattığı zararlar, vücudun doğal koruma sisteminin desteklenmesiyle minimuma indiriliyor. Q-Link'in özünü oluşturan Sempatik Rezonans Teknolojisi (SRT-3) vücut fonksiyonlarının en iyi şekilde çalışmasını sağlıyor ve cihazların yarattığı EMF'leri vücudun enerji sistemi veya biyo-alan ile titreşim sağlayarak vücudun doğal yaşam frekanslarını güçlendirmesine yardımcı oluyor.

Q-Link MINI günlük hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olan cep telefonları, diz üstü bilgisayarlar, tablet bilgisayarlar, mp3 çalarlar, Bluetooth kulaklıklar ve portatif oyun konsolları gibi elektronik cihazların yarattığı elektromanyetik alanlardan oluşan elektro-bulut'un dağıtılmasını ve nötralize edilmesini sağlıyor. İnsan vücudu stresi hissettiği anda savunma mekanizmaları ile bu durumla savaşırken Q-Link ürünleri biyo-alanları etkileyerek vücudun stresini dengeliyor.

Vücuda en yakın olacak yere takılarak kullanılan Q-Link MINI ile vücuttaki 100'den fazla doğal yaşam frekanslarını netleştirmeye ve düzenlemeye yardımcı oluyor. Böylelikle cep telefonu kullanırken veya mp3 çalardan müzik dinlerken Q-Link MINI biyo-alanlara yoğunlaşarak, vücudun EMF'lere ve diğer stres faktörlerine karşı savaşmasına destek oluyor.

Vücudun "biyo-alanları" üzerinde olan etkileri çeyrek asırdır dünyanın en saygın üniversitelerinde yapılan araştırmalarla kanıtlanmış olan Q-Link MINI ürününe tüm Beymen mağazalarından ulaşabilirsiniz.
Alıntı chip.com.tr)

Eğer bu cihaz gerçekten söylenildiği gibi işleve sahipse, bence koruyucu hekimlik hizmeti olarak tanıtılmalı.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi