What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

En iyi Windows Media Player Eklentileri
#1
Thumbs Up 

Windows Media Player, tüm Windows işletim sistemlerinde dahili olarak gelen Microsoft'un kendi medya oynatıcısıdır. Fakat kullanıcılar Media playerin eksiklikleri yüzünden devamlı farklı bir oynatıcı arayışı içinde oldular. Microsoft'un Media playeri geliştirmesinde geç kalınması kullanıcıları alternatiflere yönledirdi ve artık her bilgisayarda 3. parti oynatıcılar bulunmakta. Verdiğimiz eklentilerle bu eksiklik birazda olsa azalacaktır.


1. Firefox Plugin

[Resim: jHyjd.png]
Media player dahili olarak tarayıcılar için bir eklentiyle (Windows Media Player Plug-in Dynamic Link Library” (pdsplay.dll)) yüklenir fakat bu her zaman işe yaramaz ve gömülü videoları izlemekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için Microsoft Windows XP ve yukarısı için bazı yeni özellikler ekleyen yeni bir eklenti geliştirdi. Bu Firefox Eklentisi (np-mswmp.dll) ayrı olarak kuruluyor. Eklentiyi test etmek için Mozilla'nın hazırladığı test sayfasını inceleyebilirsiniz.

Firefox Plugin Download

2. Lyrics Plugin
[Resim: 4VIpD.png]
Müzik severler için mükemmel bir eklenti. Müzik çalarken bilgisayarınız internete bağlıysa, otomatik olarak geçerli şarkıyı arayacaktır ve "Şimdi Yürütülüyor" penceresinde şarkı sözlerini gösterecektir. Ne yazık ki, şarkı sözleri tam ekran modunda gösterilmiyor.

Lyrics Plugin Download


3. PixelFusion
Bir çok internet videosu hızlı yüklenmesi için fazlaca sıkıştırılır ve kalitesi düşer, karalenmeler oluşur. Bu videoları tam ekran yaptığınızda da bu bozukluk iyice belli olur işte bu eklenti bu bozulmayı gidermeye amaçlamış. Eklentiyi yükledikten sonra Ayarlar > Eklentiler > Video-DSP > Pixelfusion Plugin > Properties ile ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.
[Resim: oJiw9.jpg]
Pixel Fusion Download

4. Now Playing
[Resim: 0z97m.jpg]
Şu anda hangi müziği dinliyorsanız bunu Facebook, Twitter gibi sosyal sitelerde arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin verir.

Now Playing Download
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj elektro_fb
15-02-2012, 18:51Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi