What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

fast sat finder kurulum dosyası
#1

arkadaşlar fastsatfinder in galiba sitesinde bi sorun var indiremiyorum. elinde bu program olan ve upload edebilecek birisi varmı acaba
Alıntı
#2

http://dvbking.com/server.php?filename=F..._Setup.exe
Alıntı
#3

çok teşekkür ederim emre
Alıntı
#4

Dostum daha iyisi var, amacın motorlu çanakta hafıza pozisyonları ayarlamaksa "Prog Finder" fastsatfinder 'den çok da hızlı tepki verir.
[Resim: wi9hra.jpg]

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı
#5

Bu program otomatik olarakmı bulup hafızalıyor Metin usta.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
Alıntı
#6

Otomatik olarak bi şey bulup hafızaya kaydetmiyor, uydu pozisonlarını ayarlamak için çanağı en iyi sinyal pozisyonuna getirip manuel olarak pozisyonu hafızaya almamızı sağlar. fastsatfinder' e göre sinyal göstergelerin tepki süresi daha düşük olduğu için uyduyu çabucak bulup ince ayar yapabilirsiniz. Gerçi Prog Finder de DISEqC motor ve Usals desteği bulunmaktadır ama SS2' de motor desteği bulunmadığından dolayı Prog Finder'in bu özelliğinden faydalanamıyoruz. DISEqC motorlu veya Vbox kullanıcı arkadaşların SS HD2 ve SS HD usb cı ve benzeri DVB kartla deneyip sonucu burada bizlerle paylaşırlarsa seviniriz.

Unutmadan söyleyim Prog Finder ücretsizdir.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi