What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FBI ve NSA PRISM ile ensenizde!
#1

ABD Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) ve Federal Araştırma Bürosu (FBI), uzun süredir üzerlerinde çalıştıkları, internet üzerinden kişisel bilgilere erişme programı PRISM yeniden gündemde. Hükümet tarafından kamuoyuna duyurulmayan ve doğruluğu kabul edilmeyen program 2007′den bu yana yürürlükte. Programı Bush’dan sonra 2012 yılında Başkan Obama tarafından da yenilenmiş olarak işlevine devam ediyor.

[Resim: 9OYomdX.jpg]
[Resim: 3kQo3ox.jpg]
Hükümetin doğrulamadığı PRISM programı, Washington Post’un ele geçirdiği programın işlevini gösteren 41 slayt ile durumun vehametini gözler önüne seriyor. Silikon vadisinin devlerinin de izin verdiği PRISM ile Microsoft, Yahoo, Google, Facebook, PalTalk, AOL, Skype, YouTube, Apple ve Dropbox uygulamalarının içinde yer aldığı bilgilere tam erişim sağlanıyor. Bu sayede fotoğraflarınız, videolarınız, ses dosyalarınız ve dökümanlarınız gibi birçok kişisel bilgi artık FBI ve NSA’a sağlanan arka kapı sayesinde bu kurumlara ulaştırılıyor.
Alıntı
#2

haarp teknolojisi bilmem ne derken bunlar ne amaçlıyor anlamadım

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı
#3

Demek oluyor ki google'a "bomba nasıl yapılır" diye yazdığımızda FBI ajanları tak diye ensemize çökecek. Huh Smile

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı
#4

İnternet deryasını başıboş bırakmayacakları zaten her insanın aklına gelir. Bir polis gerek. Tabii bunu üstlenecek olanda dünyanın polisi olur.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi