What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Format tan sonra ortaya çıkan problem
#1


Arkadaşlar bilgisayarım çok yavaşlamıştı geçenlerde format attım virüsleri falan temizledim her format tan sonra yaptığım gibi dvbdream ı kurdum ama 40-50 arası bi kanal buluyor dvbdream . progdvb ve dvbviewer denedim onlarda 400-500 kanal buluyor. fakat benim sistemimde dvbdream en sorunsuz çalışan program progdvb ve dvbviewer da sorun yaşıyorum . Format ta skystar ı sökmedim o şekilde format attım önceki formatlarda söküyordum formattan sonra takıyordum kartı tekrar. dvbdream 1.5 kullanıyorum 1.7 ve 1.4 ü de denedim bu problemden sonra ama onlarda az kanal buluyor. Problem nerede acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ? teşekkür ederim
Alıntı
#2

mantıklı bi açıklaması yok gibi değilmi Big Grin
Alıntı
#3

Ben kaç kere format atmışımdır hiç böyle birşey yapmadım bu anlattığın kulağa pek mantıklı gelmiyo doğrusu birşeyler söylemek isterdim ama onların hepsini zaten yapmışsındır.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı
#4

ben vazgeçtim dvbdream den progdvb ve skyview i deniycem . progdvb eski sürüm var kasmıyor bilgisayarı yeni sürümler ise çok kasıyor . yalnız birçok codec denememe rağmen ntv ve ntvspor da maç izlerken ufak donmalar oluyor . bu sorunu nasıl çözerizki
Alıntı
#5

Onun kodeklerle ilgisi yok muhtemelen sinyal seviyen düşüktür ufacık rüzgarda donma yapıyodur Zaten turksatta ntv nin sinyali baya düşüktür bunun sebebi yurtdışındakilerinin bu sinyalini alamamalarını sağlamaktır böylece maçları izleyemeyecekler bunu garanti ediyorlar. sen çanak ayarı yaptır yada yapabiliyorsan yap.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı
#6

diseqc ve lnb ayarlarından olabilir.
Alıntı
#7

ayarlarda sorun yok . çünkü skyview de problem olmuyor. skyview kullanıcam artık bide biss plugin uydurabilirsem skyview e vplug ve bissplugin denedim olmadı.
Alıntı
#8

http://skystar-2.com/server.php?filename...1.28.1.rar

Bunu indir eğer açmaz ise .ini dosyası içerisindeki şifreyi güncelle

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı
#9

teşekkürler ilginize için.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi