What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"G.Saray'a satacak futbolcumuz yok"
#1

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Galatasaray camiasının tepkinini çekecek bir açıklama yaptı.Geçtiğimiz sezon Ali Turan transferi nedeniyle Galatasaray'la arası açılan Kayserispor'da Başkan Recep Mamur, bu kez de Faslı futbolcu Nordin Amrabat'ın adının son günlerde sarı-kırmızılı kulüple anılmasına tepki gösterdi.

AMRABAT KAPIŞMASI

Amrabat'ı satmayacaklarını vurgulayan Mamur, "Eğer bir gün oyuncu satmak istersek o kulüp Galatasaray olmayacak" dedi.

Kayserispor'un resmi internet sitesinde yer alan açıklama şöyle:
"Galatasaray Kulübü, sözleşmeli oyuncumuz Noureddine Amrabat ile ilgili olarak kendilerinin de dediği gibi Sayın Ali Dürüst aracılığı ile 30 Kasım’da beni aramıştır.

Bu bilgi doğrudur. Ancak oyuncumuz ve temsilcisi en az bir aydır çeşitli aracılar da kullanılarak ayartılmaya çalışılmıştır…

Bunların içinde en tuhaf olanı; Fas Milli Takım Teknik Direktörü Sayın Eric Gerets'in oyuncumuz milli takımda iken kendisiyle Galatasaray adına görüşme yapmasıdır (07.11.2011 – 14.11.2011 tarihleri arası).

Her iki kulüp arasında bir sorun yaşanmaması için ben, bizzat TFF Başkan Vekili Sayın Lütfi Arıboğan'ı arayarak Galatasaray Kulübü ile görüşmesi ve etik olmayan bu yoldan vazgeçmeleri için aracı olmasını rica ettim( 30 Kasım’dan önce).

Sayın Lütfi Arıboğan'ın çabalarına rağmen Galatasaray Kulübü’nün ayartma girişimleri durdurulamamıştır. (Sayın Ali Dürüst beni bu durum üzerine arayıp; “Bu konu kapanmıştır.”, demesine karşın).

Değerli Kamuoyu;

Bildiğiniz gibi Galatasaray Kulübü’nün hiçbir etiğe uymayan saldırgan, ayartarak transfer yapma stili bugün ortaya çıkmamıştır.

Bu durum bir Galatasaray geleneği olmuştur.

Şöyle ki;

Gökhan Ünal, Mehmet Topuz, Ali Turan ve daha bu sezon başında Franco Dario Cangele'ye de aynı yöntemler denenmiş ve kulübümüze büyük zararlar verilmiştir. Sezon başında Fanco Dario Cangele'yi satmayacağımızı bildirmemize rağmen; Argantina’da oyuncunun menajerine ulaşılmış, aynı senaryo uygulanmıştır.

Ortaya çıkan durum şudur;

Galatasaray Kulübü; yüksek mali imkanları, mazisinden kaynaklanan kamuoyu gücü ile bizleri hiçe saymak gibi önlenemez bir kibir içindedir.

Kendilerine her şeyi hak gören; hukuk, kural tanımayan muhteşem mazilerinin oluşturduğu gücün mirasını yiyen bu anlayışın temsilcilerine, Başkanlığı’nı yaptığım Kayserispor; bundan önceki olaylarda olduğu gibi, bu olayda da gereken cevabı verecektir.

Bugün Kayserispor olarak duruşumuz şudur;

Biz oyuncumuz Noureddine Amrabat'ı satmayacağız. Eğer bir gün oyuncu satmak istersek bu kulüp kesinlikle Galatasaray olmayacaktır.

Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj Kaan Sparrow
10-12-2011, 19:56Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi