What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gazete Manşetleri 13 Kasım
#1


[Resim: medya.php?mn=38241]CUMHURİYET

Bu işkence bitsin

İzmir Belediye Başkanı Kocaoğlu son dönemde belediyeye artan baskılara isyan etti:


HÜRRİYET

Ağustos'ta bitireceğiz

Erdoğan, Erciş'te kalıcı konutların ağustos ayının sonuna kadar tamamlanacağı sözü verdi, "Ben palavracı başbakanlardan değilim. Van, yerel seçimlere büyükşehir olarak girecek" dedi.


MİLLİYET

45 dakikada çözüldü

Denizde korkulu bekleyiş sürerken, polis 04.30'da eylemcinin evini buldu.Çöpte bomba izine rastlanınca acil müdahale kararı alındı. Düğmeye tam 05.00'te basıldı, operasyon 05.45'te tamamlandı.


VATAN

'Bu gece öleceğiz'

SAT timinin 10 dakikalık operasyonuyla öldürülen PKK'li Mensur Güzel'in, üzerindeki 450 gram paatlayıcıyı yolculara gösterip 'Bu gece öleceğiz' diye tehdit ettiği ortaya çıktı.


RADİKAL

12 Eylül'ün 'Dr. Mengelesi'

Ünlü nörolog Prof. Dr. Turan İtil, 12 Eylül mahkûmlarını denek yapmak ve sistematik işkenceye zemin hazırlamakla suçlanıyor. İşkence görenlerden Recep Küçükizsiz, 'Mamak'ın mengelesi' dediği İtil için suç duyurusu yaptı.

AKŞAM

İstihbarat makine dairesinden

Hollywood senaryosu gibi operasyon öyküsü...Kartepe'nin 18 yolcusu ile 6 mürettabatını rehin alan PKK'lı korsanın dehşet planını, makine dairesindeki yağcı bozdu.Polisle gizlice temas kuran Egemen Usta, olup biteni dakika dakika bildirdi. Deniz otobüsünün kapısını komandolara o açtı.


SÖZCÜ

Depremzede donuyor şov yapmayı bırakın!

Yetkililer, çadırkentte çile çeken depremzedeye sıcak bir yuva sağlayacağına bol bol konuşuyor.


HABERTÜRK

'Kandırılmış fakir halk çocuğu'

Deniz otobüsünü kaçıran terörist 10 dakikalık baskında öldürüldü. Bakan 'Fakir halk çocuğunu dağa çıkarıp eyleme zorlamışlar' dedi.


SABAH

'Yor, uyutma haydi başla!'

SABAH Kartepe operasyonunda SAT komandolarının adım adım izlediği yolun ayrıntılarına ulaştı. İşte uzun gecenin öyküsü:


POSTA

Film gibi baskın

İzmir- Karamürsel seferini yapan deniz otobüsünü önceki akşam kaçıran PKK'lı terörist SAT komandolarının gün ışırken düzenlediği operasyonla ölü ele geçirildi. Operasyonda yolcuların burnu bile kanamadı. SAT komandoları yüzerek girdikleri deniz otobüsünde üzerindeki balık adam kıyafetlerini çıkardıktan sonra yolcu gibi koltuklara oturdu ve operasyon emrini bekledi.


BİRGÜN

Halka, bu kış zorda kalmayı vadetti

Sürekli icraatları ve büyüklükleriyle övünen Başbakan Erdoğan, Van'da zorluk vadetti: Bu kış şartlarında zorda kalacağız. Kolay değil, hemen seferber olamıyorsunuz.


YENİ ŞAFAK

Gemisini kurtaran kaptan

Kartepe'de korku dolu saatler yaşanırken Kaptan Tuncel, güvenlik güçlerine şifreli olarak 'terörist tek kişi' mesajı iletti. Önce teröristin yorulması beklendi. Ardından SAT'lar deniz otobüsüne sızıp yolcu gibi oturdu. Saat 05.35'te ise 6 nokta atış ile terörist kâbusu sona erdirildi.


ZAMAN

Depremin yıktığı Van'ı ayağa kaldıracak tedbirler geliyor

Türkiye, Van'ın yaralarını sarmak için seferber oldu. Kalıcı konutlar ağustosa kadar bitirilecek. Vergi ve prim borçları ertelenen esnafa 100 bin liraya kadar faizsiz kredi verilecek. Aynı imkânlar çiftçilere de sağlanacak. En önemli projeyi ise Başbakan açıkladı. "Van büyükşehir, Erciş modern ilçe olacak." diyen Erdoğan, memurlara da çağrı yaptı: "Van'ı terk etmek yok."
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi