What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google, hizmetlerini paketliyor!
#1

Google, hepsi bir yere dağılan uygulamalarını sonunda paketledi. Üstelik bu paket bedava!

Google , hizmetlerini tek bir çatı altında topluyor. Kullanıcılarının bu hizmetleri daha kolay seçebilmeleri için Google, 60 uygulamayı dört ana başlıkta topladı:

İlki Google Uygulamaları; tamamen bedava olacak bu paket, 50 kişiye kadar olan aileler, girişimciler ve diğer gruplar için tasarlandı.

İkinci paket ise İş yerleri için Google Uygulamaları; yıllık kullanıcı başına 50 dolar olacak bu paket, 25 GB e-posta alanı sunacak ve veri yeri değiştirme özellikleriyle güvenlik hizmetini de kullanıcılara ulaştıracak.

Hukümet için Google Uygulamaları ise FISMA sertifikalı olup , yerel ya da bölgesel federal kurumlar düşünülerek hazırlandı.

Son olarak ise eğitim yönü ağır basan, Eğitim için Google Uygulamaları var. İş yerleriyle beraber aynı özellikleri içinde barındıracak bu paket, okullar ve üniversiteler için ücretsiz olarak hazırlanmış durumda.
#2

hangi hizmetler bunlar listesi yok mu?
#3

Paketlerdeki hizmetlerin listesi şuan açıklanmadı.Büyük ihtimalle paketlere dağıtılmadı.Ama son paragrafta göründüğü gibi eğitim için google uygulamarı ücretsiz olarak bütün paketlerde olacak gibi görünüyor.Aynı zamanda son cümlede yazdığı gibi ücretis olarak okullara ve üniversitelere verilecek.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi