What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GS Ara vermedik
#1
Star 

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, çalışmalarına, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Jupp Derwall sahalarımızda basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman, teknik ekibimiz Frank Rijkaard, Johan Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Roca ve Carlos Cuadrat yönetiminde, saat 10.30'da, açma germe çalışmalarıyla başladı.

[Resim: thumb_419977006.jpg]


Oyuncuların iki gruba ayrıldığı antrenmanda dün oynanan karşılaşmada ilk onbirde görev alan oyuncular sahadaki rejenerasyon çalışmalarının ardından sağlık merkezinde terapi seanslarıyla maç ertesi programlarını tamamlarken, diğer oyuncularla taktik çalışmalar yapıldı. Antrenman soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlandı.

Antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için merkez binaya geçtiler.
A Milli Futbol Takımımız kadrosunda bulunan Servet Çetin, Hakan Balta, Ayhan Akman ve Arda Turan ile U-21 Milli Takımımız kadrosuna davet edilen Aydın Yılmaz dışında, Milan Baros Çek Cumhuriyeti, Harry Kewell Avustralya, Elano Blumer Brezilya Milli Takımları kadrolarına katılmak üzere yola çıktılar. Sakatlığı süren Abdel Kader Keita Fildişi Sahili Milli Takımı sağlık heyetinin kontrolünden geçmek üzere bu akşamüstü Fransa'ya yolculuk edecek.

Abdel Kader Keita, Emre Aşık ve A Milli Futbol Takımı sağlık heyetinin kontrolünden geçtikten sonra Milli Takım kadrosundan affedilen Sabri Sarıoğlu'nun tedavileri sağlık merkezinde devam ederken, Emre Güngör ve Gökhan Zan tedavilerinin ardından salon ve sahada özel olarak çalıştırılıyorlar.
Serkan Çalık kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde takımdan ayrı olarak çalıştırılıyor.
Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, hazırlıklarını bir günlük aradan sonra 7 Ekim Çarşamba sabahı saat 10.30'da basına ve taraftara kapalı bir antrenmanla sürdürecek.


Kaynak: Galatasaray.org
#2

çalışın...çok çalışın...yoksa halimiz harap...
#3

adına yakışır maçlar bekliyörum
#4

galatasaraylı olmak ayrıcalıktır başarılar dilyorum
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi