What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HD uyumlu Prof 7300 sinyal sorunu

meseleyi çözdüğünüze sevindim güle güle kullan
Alıntı

iyi olmuş güle güle kullan diseq dışarda ve paslandıysa yani kısa devreden yakarsın anca kartı, başka türlü zor biraz. 2002 den beri ss2 kullanıyordum şimdi ss2 hd ye geçtim, diğeri hala canavar yani kartlar iyi dayanıklı pek yakanına rastlamadım
Alıntı

(05-07-2010, 16:45)decameronus demiş ki:  iyi olmuş güle güle kullan diseq dışarda ve paslandıysa yani kısa devreden yakarsın anca kartı, başka türlü zor biraz. 2002 den beri ss2 kullanıyordum şimdi ss2 hd ye geçtim, diğeri hala canavar yani kartlar iyi dayanıklı pek yakanına rastlamadım

SS2'nin LNB bağlantı ucunun kısa devre koruması yoktur. İllada yakmak isteyen varsa deneyebilirConfused ha birde Diseqc 1.2 motor bağlanıncada o meşur bobinle beraber pc'nin güney köprüsüde zarar görebiliyor. Kalitesiz Diseqc ile LNB ve Diseqc 1.2 motor kullanmadığınız sürece sorun olmaz. Diseqc swich kullanan arkadaşlarda Diseqc swich'i bir poşet naylonla bağ kısmı aşağı bakacak şekilde sararlarsa yağmurdan oluşabilecek kısa devreden ss2'lerini ve swich'lerini koruyabilirler.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

arkadaşlar bende bu karttan almayı düşünüyorum bu kartı kulanan arkadaşlar varmı ikinciside yurt dışıından sipariş ediliyormuş sorun çıkarmı gönderiliyormu
83 dolara toplam maliyeti var dior satın alan varsa yorumlarını bekliyorum .
Alıntı

kart güzel yakın zamanda kartın ayrıntılı testini yayınlayacağız.
Alıntı

inş emre çok güzel olur . sabırla bekliycem
Alıntı

(03-09-2010, 1:37)wolfman1903 demiş ki:  arkadaşlar bende bu karttan almayı düşünüyorum bu kartı kulanan arkadaşlar varmı ikinciside yurt dışıından sipariş ediliyormuş sorun çıkarmı gönderiliyormu
83 dolara toplam maliyeti var dior satın alan varsa yorumlarını bekliyorum .

ben aylardır satın aldım yurt dışından
çok güzel bir kart şahsen ben çok memnunum
hd kanalalrında vs hiç bir sorun yokresmi satış sitesinden alırsan ürünü hiç bir sorun olmaz sağlam gelir
saygılar
Alıntı

merhaba bende prof 7300 kullanıcısıyım normal sky star kartımda butun kanallar gorunuyor sinyal ve kalıte de 90 gibi

prof tuner 7300 taktıgımdan beri cogu kanalı goprmuyor 200 kanal goruyor skystar prof 7300 ancak 90 kalan goruyor

yardımcı olacak arkadaslara tesekkur ederim
Alıntı

(09-12-2010, 17:08)seyyid47 demiş ki:  merhaba bende prof 7300 kullanıcısıyım normal sky star kartımda butun kanallar gorunuyor sinyal ve kalıte de 90 gibi

prof tuner 7300 taktıgımdan beri cogu kanalı goprmuyor 200 kanal goruyor skystar prof 7300 ancak 90 kalan goruyor

yardımcı olacak arkadaslara tesekkur ederim

kartınızı dvb oynatıcısına prof tuner olarak tanıttınızmı?
Alıntı