What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ID Xtra HD Yakında Dsmart'ta
#1

Dünyanın bir numaralı gerçeğe dayalı içerik sağlayan medya kuruluşu Discovery Communications’a bağlı Discovery Networks Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (CEEMEA), kadınlara yönelik gizemli ve gerilim dolu programlardan oluşacak kanalı ID Xtra HD’yi Türkiye’ye getiriyor. Sadece D-Smart platformunda yayınlanacak yeni kanal Ağustos ayında yayına başlayacak.

D-Smart, Discovery Networks portföyünde bulunan standart çözünürlüklü kanalların yanı sıra yüksek çözünürlüklü (HD) kanalları Türkiye’de yayınlayan tek platform. ID Xtra HD şu anda yayınlanan ID: Investigation Discovery kanalının yerine geçerek, D-Smart’ta yayınlanan diğer 4 HD kanala Animal Planet HD, Discovery Science HD, Discovery Turbo Xtra HD ve Discovery HD Showcase’ye katılacak.

Discovery Networks CEEMEA Gelişen Pazarlar Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Ülke Müdürü James Gibbons “Sadece D-Smart’ta yayına girecek ID Xtra HD kanalımızla birlikte Türkiye’deki HD kanal portföyümüzü genişletmekten çok mutluyuz. HD kalitesi ile dikkat çekici gerçek hayat gizemlerini ekrana getirecek ID Xtra, kadın seyircilerimizin her gün ekrana kilitlenmesini sağlayacak. D-Smart bu bölgedeki en uzun süreli ortaklarımızdan bir tanesi. D-Smart’taki HD portföyümüze mükemmel ve eğlenceli bir kanal daha eklediğimiz için çok sevinçliyiz.’ dedi.

[Resim: wpwMmNa.jpg?1]

D Smart İçerik Grup Başkanı Başar Başarır ise “Discovery Networks’teki ortaklarımızın yardımı ile HD kanallarımız arasına bir belgesel kanalı daha ekliyoruz. Her zaman olduğu gibi seyircilerimiz piyasada sunulan en iyi HD içeriğe sahip olacak. Amacımız üyelerimizi her zaman en iyi hizmet ile buluşturmak, onlara mümkün olan en iyi teknik kalitede en kaliteli içerikleri sunmak” dedi.

ID Xtra HD, kadınlara yönelik yeni bir gizem ve gerilim kanalı. Dikkat çekici hikayeleri ekrana taşıyan kanal, normal insanların kötü yola saptıkları anların dramatik yeniden canlandırmalarını modern ve dikkat çekici bir formatta sunacak. Çaresiz ölümcül ev hanımlarından, intikamcı katil kocalara, ID Xtra HD; tutku, intikam ve cinayeti içeren merak uyandıran, şehvetli gerçek hayat hikayeleri ile meraklı ve sorgulayan seyircisini tatmin edecek.

Türkiye’de daha önce hiç yayınlanmamış içerikleri Türk seyircisi ile buluşturacak ID Xtra HD’de izleyici yepyeni yüzlerle de karşılaşacak. Emmy sahibi talk show sunucusu Jerry Springer, Amerika’da manşetlere çıkmış şok edici ve ilginç hikayeleri ekrana taşıdığı “Tabloid” dizisi ile karşımıza çıkarken, Ağustos ayı süresince yayınlanacak dikkat çekici bazı diğer programlar ise;

şehirlerde güneş battıktan sonra yaşananları inceleyen
“Last night In…”
takip edilen kurbanların dramatik ve duygusal hikayelerini ekrana getiren
“Biri Beni Gözetliyor”
ve normal insanları hukuk sınırlarını zorlayamaya iten
“Ölümcül Günahlar”

Ağustos ayında Türkiye’de D-Smart’ta yayına başlayacak.
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi