What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İnternet Explorer 8 Türkçe
#1

[Resim: 2ewglnd.jpg]

Internet Explorer 4-5-6-7 derken 8. sürüme ulaşmış durumda. Microsoft söylemlerine bakılırsa harika geliştirmeler yapılmış Tabii kimse kendi ürününü kötülemez. Smile Öne çıkan yenilikler aşağıda açıklandı.


Web Slices

Her gün web'te gezinirken çoğumuz çeşitli farklı siteleri ziyaret ederiz. Güncel bilgi sahibi olmak için sık kullandığımız sitelerin her birini doğrudan taramak zaman alabilir ve bazı durumlarda mümkün olmayabilir. Ya bunun yerine sık kullandığımız web sitelerinin bizim için en gerekli kısımları bize gönderilirse? Internet Explorer 8 Web Slices bunları size getirir.

Gelişmiş Arama

Daha akıllı arama yapın ve sık kullandığınız arama sağlayıcısından daha kesin sonuçlar elde edinin.

Daha İyi Güvenlik ve Gizlilik

Kimlik avı ve kötü amaçlı yazılım yüklemelerinden daha iyi korunmak istemez misiniz? Bu özel hediye için daha gizli bir çevrimiçi tarama yapmanız mı gerekiyor? Kimlik hırsızlığı ve gizliliğiniz konusunda endişe mi duyuyorsunuz? Windows Internet Explorer'ın en yeni sürümü bu olası tehditler ve daha fazlası için çözüm bulmak amacıyla tasarlanmıştır.
Artırılmış Performans

Internet Explorer 8 tarayıcıyı başlatma, yeni bir sekme açma veya bir sayfa yükleme gibi en önemli alanlarda web'de gezinme deneyimini daha hızlı, daha hassas hale getiren pek çok performans geliştirmesi içerir.


IE8-WindowsXP-x86-TRK.exe

IE8-Windows-Vista-x86-TRK.exe

IE8-WindowsVista-x64-TRK.exe
Alıntı
#2

teşekkürler paylaşım için ..umarım bi sorun çıkartmaz ..yüklüyorum
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj cemal
11-05-2012, 20:04
Son Mesaj cemal
25-01-2012, 17:12
Son Mesaj Kaan Sparrow
03-07-2011, 22:17Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi