What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iOS 6 Neler Sunuyor
#1

iOS 6 iPhone 4/4S, iPhone 3GS, iPad 2, yeni iPad ve 4. nesil iPod Touch ile uyumlu olacak. Birinci nesil iPad için kullanıma sunulmayacak. Şu anda beta sürümü yayımlanan iOS 6'nın final versiyonu, büyük ihtimal iPhone 5'le birlikte eylül ya da ekim ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

[Resim: G5ezq.jpg]

Siri daha gelişmiş olarak geri döndü
Uygulamaları başlatmak için komut söyleyebilme. Tweet oluşturabilme. İtalyanca, Korece, Mandarin ve Kanton Çincesi biliyor.

Gelişmiş ve yenilenmiş Apple haritaları
üç boyutlu, navigasyon, gerçek zamanlı olay raporları, Trafik akışı gerçek zamanlı, ayrıntılı şehir görünümleri (kuşbakışı). Google Maps servisi artık kullanılmayacak. Apple, TomTom ve OpenStreetMap'den faydalanarak kendi geliştirdiği haritalarla uygulamasını yeniledi. Yeni harita uygulamasındaki navigasyon ve üç boyutlu mod iPhone 3GS ve 4'te bulunmayacak.

Facebook entegrasyonu
Safari Maps'i ve fotoğraf galerisi paylaşabilme. Facebook Post seçeneği bildirim merkezinde, tüm Facebook olayları takvimde görüntüleme.

iCloud Tabs ve çevirimdışı okuma listeleri
Okuma listesi artık çevirimdışı, Kaydettiğiniz sayfaya tamamıyle offline olarak bakabilirsiniz. iCloud Tabs ile sekmeler artık iCloud üzerinden senkronize, Mac'te Safari üstünde internette dolandınız, bu dolandığınız adresleri iPhone veya iPad'te görebilecek, bakılabilcek veya tam tersi. iPhone 3GS'te yer almayacak.

Lütfen beni rahatsız etmeyin (Do Not Disturb)
Do Not Disturb. Rahatsız edilmememiz için bize fazlaca seçenekler sunan yeni bir özellik. Size ulaşılmamasını sağlayabilir, Bildirim almayabilirsiniz.

Arama ekranında neler oldu
iOS 6'la birlikte arama ekranı biraz değişiyor. Yeni seçenekler;Reply With Message, Remind Me Later yani mesajla cevaplama ve sonra hatırlat özellikleri, Arama geldi, sizi arayan kişiye direkt olarak sonra ararım gibi hazır mesaj atarak cevaplama. Sonra hatırlatı seçerek bir süre sonra telefonunuzun size gelen çağrıyı hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Kamera uygulamasında odaklama ve pozlama kontrolü

Fotoğraf akışlarını (Photo Stream) doğrudan arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşabilme. Fotoğraflar için yorum yapılabilme. iPhone 3GS'te yer almayacak.

Mail VIP'de değişiklikler var. Sıkça görüştüğünüz kişilerin mailleri ayrı bir yerde toplanıyor.


Passbook ile biniş kartları, biletler, kuponlar bir arada duruyor. Organize bir uygulama.

Facetime artık 3G/4G ile kullanılabiliyor.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi