What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.67 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iPhone 3G S
#1

iPhone 3G S, 17 Haziran'da tüm dünyada görücüye çıkıyor.

Apple'ın dünya çapında popüler olan akıllı cihazı iPhone, evrim geçiriyor. iPhone 3G S, çok daha hızlı yazılımlar ve çok daha kaliteli video yakalama becerisi vaat ediyor.

Apple üst düzey yöneticisi Phil Schiller, 3GS'deki "S" harfinin, hızı (speed) temsil ettiğini vurguluyor.

[Resim: 570.jpg]

Yeni iPhone'ların yurt dışı fiyatlarıysa; 32 GB'lık model için 299 dolar, 16 GB'lık model için 199, 8 GB'lık model içinse 99 dolar olarak belirlendi. Yeni ürün; Amerika, kanada, İtalya, İspanya, İsviçre ve Fransa pazarlarında 17 Haziran tarihinde raflarda olacak.

Otomatik odaklama, geliştirilmiş resim ve video çekme modu, tam fonksiyonlu sesli kontrol, ekrandaki ikonları yakınlaştırma becerisi sınıfının lideri olan cihazın iddiasını iyice perçinliyor.

Apple, uzun bir pil ömrü konusunda söz veriyor. Batarya dayanıklılığı, halefinden çok daha üstün olacak. iPhone 3GS; 9 saatlik Wi-Fi'lı internet bağlantısı, 10 saat video izleme, 30 saat müzik dinleme, 12 saat 2G ve 5 saatlik 3G konuşma süresi gibi şaşırtıcı rakamlara imza atıyor.

iPhone 3GS geliştirilirken, çevre kesinlikle ikinci planda kalmamış. Üründe, hiçbir şekilde, civa ve arsenik gibi maddeler bulundurulmayacak.

Diğer bomba özellikler ise; dijital pusula ve Nike'ın geliştirdiği olan Nike+ fitness olacak.

Bu arada Apple, iPhone 3GS'nin Türkiye çıkış tarihini de 9 Ağustos 2009 olarak verdi.


[Resim: atech9.gif]
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
Son Mesaj emre
22-03-2013, 19:07Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi