What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Japonya Depreminden En Ürkütücü Anlar
#1

Japonya'da bugün öğlen saatlerinde meydana gelen 8.9 büyüklüğündeki depremde en son bilgilere göre 1000 den fazla ölü onbinlerce kayıp olduğu söyleniyor. Depremden çok deprem sonrası oluşan tsunami büyük hasara yol açtı. İşte Dünyanın 5. Japonyanın en büyük sarsıntısından dehşet görüntüler.

[Resim: eITXf.jpg]
Yeryüzü şiddetle sarsıldığı, dağlar parça parça dağılıp saçılmış toz olduğu ve siz de üç sınıf olduğunuz zaman, O, (kimini) yükseltir, (kimini) alçaltır. Vakıa (7)

Sûr'a bir defa üfürülünce, yeryüzü ve dağlar kaldırılıp birbirine bir çarptırılınca, işte o gün olacak olmuş(kıyamet kopmuş)tur. Hakka (15)

Göğün, erimiş maden gibi ve dağların atılmış renkli yün gibi olacağı günü hatırla. Mearic (9)

Yerin ve dağların sarsılacağı ve dağların akıp giden kum yığını olacağı günü (kıyameti) hatırla. Müzzemmil (14)

Dağlar ufalanıp savrulduğu zaman. Mürselat (10)
#2

Orda küçük bir kıyamet olmuş resmen, Allah bizi böyle afetlerden korusun.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
#3

s.a emre kardeş ! konuyu çok güzel ayetlerle bizlere anlatmışsın....Allah razı olsun ....çok teşekkürler ediyorum.Allah başarınızı arttırsın...bilhassa senden çok memnunum....gerçi cok mesaj yazan biri değilim.fakat sizin sayfanızı çok kullanıyorum....kolaygelsin kardeşim benim...
#4

emeğine sağlık usta bu deprem gerçek manada insanlara uyarı niteliği taşıyor ve ibret almamız gerektiğini bir kez daha hatırlatıyor
#5

deprem kısa sürmüş.yoksa daha fena olurdu.
#6

Şimdi az önce japonyadaki depremle ilgili bir haber programında verilen bilgide spiker "son yaşanlılan japonya depreminde bir kişi camdan atlamış o da Türkmüş" Big Grin

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
#7

Metin bu türklerin kafası hiç çalışmıyo anlaşılan en son yapılıcak şeyi yapmış yine.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
#8

(12-03-2011, 22:17)extreme demiş ki:  Metin bu türklerin kafası hiç çalışmıyo anlaşılan en son yapılıcak şeyi yapmış yine.

Bencede ...........

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi