What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Küme düşme cezası kaldırılamaz
#1

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Adnan Öztürk, küme düşme cezasının kaldırılmasına kesinlikle itiraz edeceklerini ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun bir an önce karar vermesi gerektiğini söyledi.

[Resim: MIpUA.gif]


Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, gündemdeki konularla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Radyospor'a konuşan Öztürk küme düşme konusundaki tavırlarının belli olduğunu belirterek, "Kulüpler Birliği, küme düşme kalksın diye bir toplantı organize edecekse Galatasaray’ı davet etmeye gerek yok" dedi.

"GALATASARAY'I DAVET ETMEYE GEREK BİLE YOK"
Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, küme düşme tartışmalarıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Süper Lig’de şike nedeniyle küme düşme kalksın fikrini eleştiren Öztürk, " İnsani boyutları olan hapis cezalarının hafifletilmesi için yürütülen çalışmanın içerisinde oluruz, ancak Kulüpler Birliği, küme düşme kalksın diye bir toplantı organize edecekse Galatasaray’ı davet etmeye bile gerek yok" dedi.

ÖZTÜRK, GALATASARAY GENEL KURULUNU İŞARET ETTİ
Öztürk, eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım arasında geçtiği iddia edilen telefon görüşmeleri için ise Galatasaray genel kurulunu işaret etti. Öztürk, “Telefon dinlemelerinde, Galatasaray’ı da ilgilendirebilecek, şike ve usulsüzlük anlamında söylemiyorum, ama söylem ve tarz anlamında bazı ses kayıtları çıkabilir. Eğer bu ses kayıtları camiayı rencide edecek, Türk spor kamuoyunu rencide edecek en küçük bir söylem olursa, Galatasaray genel kurulu bu konuda son derece hassastır ve son derece sert davranacaktır” diye konuştu.
#2

Kaldırırlar onuda kaldırırlar zaten adalet zengine işliyo fakirin adaleti ne zaman olduki

o kadar yasa var toplumun yararına hiçbiri çıkarılmaz yada acele edilmez ama 3-5

kaçakcıyı kurtaracaklar diye hemen yasa çıkarıyolar parası olanı Askere göndermiyolar

vs.. vs... yazık bu ülkeye ....
#3

Adnan Öztürk çok haklı bu konuda.
#4

Bu tasarıları kanunlaştırırken zaati muhterem millet vekillerinin aklı neredeydi, topun ağızındaki kişiler önemli şahsiyetler olunca işler bir anda değişti tabii.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
#5

gül herşeyin farkındaydı ve meclise gönderdi yasayı. meslistekinler ne yaptı yasayı aynen gönderdi. adam ne demek istedi suç işleyen kim olursa cezayı yatıcak dedi. en sonunda oda kabullenmek zorunda kaldı. ayrıca operasyonların zamanına dikkatinizi çekerim. iktidar partisinin başından beri herşeyi biliyordu ve bir dahaki secimde nasıl bir strateji kullanacak şimdiden onu merak ediyorum.

gelelim konumuza fenerbahçe değilde başka bir kulüp olsaydı küme düşürme kalksın diceklermiydi acama. galatasaray yerden göğe kadar haklı.
#6

hayırlısıyla bir düşelerde bedava maç izlesek..
not: umarım trt maçları digi ye vermez.
#7

futbolda çifte standart dönemi resmen başlıyor,gerçi daha öncedende vardı ama şimdi meclis sayesinde resmiyet kazanacak dört büyüklere dokunmayın yanarsınız..
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi