What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

KURALLAR
#1

Forumdan yararlanabilmeniz için kurallara uymak zorundasınız.

1. Genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. (+1 Ceza Puanı)

2. İsmi ve içeriği aynı konular açılamaz. Bunun için Forum 'un arama özelliği kullanılmalıdır.

3. Yöneticiler her yazılan mesajdan haberdar olmayabilirler. Uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda mesajı raporlayınız.

4. Konu açarken ve Mesaj yazarken büyük harf kullanmak yasaktır.

5. Konu başlıkları konunun içeriğini ifade edecek şekilde seçilmelidir.
(yardım, lütfen, acil vb. başlıklar silinecektir.)

6. Açılacak konular ilgili forumlara açılmalıdır. Aksi takdirde açılan konular taşınacaktır.
Herhangi bir nedenden ötürü silinen veya taşınan konuların devamı niteliğinde konular açılmamalıdır.

7. Mesajların içeriği çalıntı olmamalı, bir kaynaktan copy/paste yapılacaksa bile mesaj kontrol edilmeli, linkler veya uygun olmayan bölümler çıkarılmalıdır. Tamamiyle kopyalamaktansa kendinizden de bir şeyler katmalısınız. Bu kurala uymayan mesajlar yöneticiler tarafından silinebilir ya da düzeltmeniz istenebilir.

8. Konular kişisel tartışmaya dönüştürülmemelidir. Aksi halde konu kapatılır.

9. Üye isminiz ahlak dışı, anlamsız olmamalıdır. Firma isimleri seçildiğinde firmanın bir çalışanı olmak zorunludur. Reklam amaçlı marka ve ürün isimleri seçilemez. (Ban)

10. Farklı isimle farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirtmek yasaktır. Kişinin tüm mesajları silinecek ve uzaklaştırılacaktır. Her kullanıcı kendine ait e-posta adresi ve rumuzla forumdan yararlanabilir. (Ban)

11. Mesajların içeriği kullanıcı toplamak ve reklam amaçlı olamaz. Mesajlarda site, forum reklamı yapılamaz. Ticari, amaçlı konu açılamaz. Aynı şekilde imza alanlarında ve özel mesajlaşma sisteminde de bunlar yasaktır. (Ban)

12. Mesajlara eklenmiş dosyalar virüs, trojan vb. zararlı içermemeli. Eklenecek dosyalar önce kullandığınız antivirüs programı ile taratılmalı daha sonra http://www.virustotal.com/tr/ gibi online araçlarda kontrol edildikten sonra mesajlara eklenmelidir. (+1 Ceza Puanı)

13. Forum içerisinde c r a c k, serial, pornografik, warez, dizi, film, belgesel, mp3 gibi illegal içerikler paylaşılamaz, bunların bulunduğu sitelere link verilemez, konu açılamaz. (+1 Ceza Puanı)

14. Mesajlara resim eklenecek ise https://imgur.com/ servisi tercih edilmelidir. Bildiğiniz üzere IMGUR ülkemizde erişime kapalı. Yapmanız gereken urlnin başına 0 (sıfır) eklemeniz.

15. Türk dijital platformlarının illegal olarak izlenmesi. Şifre bilgilerinin istenmesi, konu açılması mesaj yazılması yasaktır. Bu içerikteki konu ve mesajlar derhal silinecektir. (+1 Ceza Puanı)

16. Her kural ihlalinde +1 ceza puanı alırsınız. Gün içinde 5 ceza puanı mesajlaşma hakkınızın alınması, 1 hafta içinde 10 ceza puanı forumdan 1 hafta uzaklaştırılmanıza neden olacaktır. Ceza puanları 1 hafta süreyle geçerlidir. 1 hafta sonunda otomatik olarak sıfırlanacaktır.


Foruma üye olmakla bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız.
Forum da verilen bağlantılardan (site, forum, resim vb.) SKYSTAR-2.com ve DVBKING.com sorumlu tutulamaz. Kurallara uygun olmayan içeriklere verilen bağlantılar derhal kaldırılacaktır.

Kullanıcı adınız ile gönderilen her türlü içerikten siz sorumlusunuz.
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi