What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG 2012 serilerinde servis menüsü açma

Bende LA640S var. Kanal listesini setting tuşuna 5sn bastığında en üste bilgi ekranı çıkıyor. o zaman tuştan 1105 tuşlayıp OK tuşuna bastım ve menü çıktı.
listeyi kopyalamak için FAT32 sistemi ile formatlanmış usb istiyor. usb takıldıktan sonra menüden usb cloning bölümüne girdim. listeyi usb kopyaladım. dosya ismi xxLA640S-ZA00001.TLL olarak verdi. ancak bu listeyi ChanSort adlı bir program açtı. Bu programı bu konudan indirebilirsin. Programla düzelttiğim dosyayı yüklemek için aynı menüde "receiver from usb" seçiyorsunuz. tv dosyayı yükledikten sonra kapanıp açıyor ve hazırladığınız liste ekrana geliyor.
Alıntı

magic motion kumanda ile mi yaptınız
Alıntı

(05-03-2014, 15:46)docea37 demiş ki:  magic motion kumanda ile mi yaptınız

o kumanda ile nasıl 1105 i tuşlayacaksınız?
Alıntı

akıllı kumanda bende yok. normal kumandadan yaptım.
Alıntı

yazılım versiyonu kaç tv'nin son mu yani. bir de bahsettiğin Chansort programı forumda var zaten. 14. mesajda konunu editledim programın son versiyonudur ve sürekli güncellenir.
Alıntı

Yazılım versiyonu 04.22.07 en son güncel yazılım
Alıntı

(07-03-2014, 21:58)semalp demiş ki:  Yazılım versiyonu 04.22.07 en son güncel yazılım

çok iyi o zaman 1. mesajda ki ses vs işlemlere gerek yok. tv la serisi mi? lm640s de o firmware yok çünkü. güncel sıralı liste varsa paylaşabilirsiniz bu konudan.
Alıntı

6) Sonra TV'de IN_START menüsü belirecek Burada hiçbir değişiklik yapmadan kumandamızın settings tuşuna basıyoruz ve karşımıza aşağıdaki ekran geliyor.

buraya kadar herşey oldu.
peki magic remote ile settings tuşuna nasıl basılıyor ?

onun ses dosyası yok mu deli oldum burada
Alıntı

LG channel list save to USB. LG LV, LW, LM serileri için olan pr LA serisinde çalışmadı.
Alıntı

(17-04-2014, 0:20)kurban demiş ki:  6) Sonra TV'de IN_START menüsü belirecek Burada hiçbir değişiklik yapmadan kumandamızın settings tuşuna basıyoruz ve karşımıza aşağıdaki ekran geliyor.

buraya kadar herşey oldu.
peki magic remote ile settings tuşuna nasıl basılıyor ?

onun ses dosyası yok mu deli oldum burada

android yazlımlarıyla setting tuşuna bas.
Alıntı