What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Logitech Wireless Gamepad F710

Logitech Wireless Gamepad F710
[Resim: s63875.jpg]

2 adet AA kalem pille çalışıyor, söylenilenlere göre normal kullanımda piller 2,5 ay gidiyormuş.
Ürünü alalı yaklaşık 10-15 gün oldu. ele çok iyi oturuyor. PES 2012, NBA 2K12, Need For Speed The Run, Sniper Elite V2 oyunlarında denedim memnun kaldım. Xinput modundayken Nano usb alıcısını pc'ye taktığınızda Win7'de Microsoft Xbox sürücüleri otomatik kuruluyor Game pad'in ön tarafındaki bir düğmeden Direct input yada X input seçilebiliniyor. Direct input seçildiğinde beraberinde gelen sürücü CD'sini kurup sıradan bir gamepad oluyor, X input seçildiğinde gamepad oyunlar tarafından otomatik destekleniyor ve tuşlar standart olarak herhangi bir işlem, ayar yapmadan otomatik yerini alıyor ve oyunlar sanki oyun konsolunda oynanıyormuş hissi verdiriyor insana. Gamepad'in LT ile RT tetik tuşları anolog olduğu için Need For Speed The Run oyununda gaz fren görevi görüyor, yarış esnasında arabalarla çarpıştığında titreşim efektleri oyun konsollarını aratmıyor.

Keşfettiğim bir durumu da ileteyim, DVBDream ve DVBViewer Pro' da winLIRC uzaktan kumanda olarak kullanılabildiğini farkettim. Progdvb' de denemediğim için yüksek itimalle winLIRC kumanda işlevi görür. İstediğiniz düğmeye DVB player tuşlarının görevlerini atayabiliyorsunuz.
[Resim: 2h4x8ra.jpg]

winLIRC programının 0.9.0d sürümü çıkmıştır.
[Resim: 9lkcpg.jpg]

DOWNLOAD

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

güzel alet fakat nfs runı direksiyon ile oynamanızı tavsiye ederim asıl o zaman zevki çıkıyor.
Alıntı