What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Microsoft Office 2010 Starter ücretsiz olacak
#1

Microsoft Office 2010 Starter ücretsiz ama...

MS Office 2010'a bedava sahip olabileceksiniz; tabi ufak bir fedakarlık yapmak kaydıyla...

[Resim: aau1co.jpg]

2010 yılında gelen Windows bilgisayarlara Microsoft Office Starter 2010 yüklü olacak. Office 2010'un bu ücretsiz sürümünde Word ve Excel yer alıyor ve dokümanları tam Office 2010 paketiyle değiş tokuş etmek mümkün. Ancak işin içinde bir bit yeniği de yok değil...

Google Docs ile rekabet, Microsoft'u da en önemli ürünlerinden olan Office'de ücretsiz sürümler ve özellikler sunmaya zorluyor. Ama bir sorun vardı, Google sunduğu ücretsiz hizmetlerde reklam göstererek para kazanırken, Microsoft'un bu yarış ile nasıl bir finansal model kullanarak başa çıkacağı belirsizdi. İşte şimdi bu durum açıklığa kavuşuyor.


İşte ücretsiz sürüm...

Bilgisayar üreticilerinin yeni PC'lere dahil edeceği Office 2010 sürümü olan Starter'ın çeşitli özellikleri, ücretsiz bir yazılımdan bekleneceği gibi azaltılmış.Ancak esas mesele çıkartılan özellikler değil, bu sürümün reklam gösterecek olması. Henüz bu reklam sisteminin nasıl çalışacağı ise açıklanmış değil.

Kullanıcıların bir kısmı bu durumu olumlu karşılıyor ve ücretsiz yazılım için reklam gösteriminin sorun olmayacağını düşünüyor. Kullanıcıların diğer kısmı ise reklam fikrinden hiç hoşnut değil.

Ancak yeni alınan bir bilgisayarın en büyük eksiklerinden birisi olan ofis paketinin, daha bilgisayarı açar açmaz kullanılabilir olması olumlu bir adım. Özellikle de reklam işi rahatsız edici olmayacak bir şekilde kotarılabilirse. Öte yandan reklamlar düzgün bir şekilde becerilemezse, tam sürüm değil ama, Microsoft Office Starter 2010 sürümü hantal bir yazılım paketi olma tehlikesiyle karşı karşıya.

Bilgi için: Microsoft
Telefon: (212) 258 59 98 pbx
Alıntı


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi