What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

murat karayılan yakalandı
#1

iran meclis yetkilisi karayılanın yakalandıgını açıkladı....
#2

Umarım bu kez ipi boynuna takarlar, apoyu besi ineği gibi besliyorlar yıllarca.

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
#3

helal olsun irana... bence bize iade etmesin besleriz anca idam etsin.. bu operasyonda türkiyeye de mesaj var suriyeyi sıkıştırma amerikanın yanında olma diye.
#4

(14-08-2011, 12:31)extreme demiş ki:  Umarım bu kez ipi boynuna takarlar, apoyu besi ineği gibi besliyorlar yıllarca.

İnekler de bi canlı sonuçta ineklere hakaret oluyor o ne olduğu belirsiz yaratığa inek

deyince ....
#5

(14-08-2011, 19:34)neskali demiş ki:  
(14-08-2011, 12:31)extreme demiş ki:  Umarım bu kez ipi boynuna takarlar, apoyu besi ineği gibi besliyorlar yıllarca.

İnekler de bi canlı sonuçta ineklere hakaret oluyor o ne olduğu belirsiz yaratığa inek

deyince ....

Kusura bakmayın birden heyecan oldu dilim sürçtüSmile

TBS QBOXII HD-USB,SkyStar2 PCI 2*90 sabit+150 kollu çanak, P4 2.8 desktop pc .LG 42'' led tv. Asus laptop.Technics 5+1 AVR.
#6

Bu haber maalesef doğrulanamadı...
#7

BAŞBAKAN Yardımcısı Arınç’ın, Karayılan’ın İran’da yakalandığı iddialarıyla ilgili “İşin içinde bir şeyler var ama henüz açıklayabilmiş, görebilmiş değiliz. Hem operasyon öncesinde ve sonrasında bizzat bu şahsa ait bir görüntü yayınlanmış değil. Doğrusu bir meçhulun karşısındayız” sözleri gözleri yeniden Kandil’e çevirdi.


Çünkü, Kanal D’nin haberine göre, terör örgütü PKK’nın elebaşısı Murat Karayılan ortadan kayboldu. İstihbarat çevreleri, İran’ın, Karayılan’ı bilinmeyen bir yere sakladığını ve yerine Türkiye’nin hiç istemediği bir isim olan Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin’i getirdiğini konuşuyor.

Çünkü aynı çevreler, Kandil’de yeni bir oyun sergilendiğini belirtiyor. Kanal D’nin haberine göre, oyunu sahneye koyan İran ve Suriye gizli servisi. Başrollerde de Karayılan ve Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüseyin var. İddiaya göre Türk istihbarat birimleri Karayılan’ın bulunabileceği adresleri belirledi ve MGK’ya sundu. Kurulda olası bir operasyonun ayrıntıları görüşüldü. Sonunda bilgilerin İran’a verilmesi ve operasyonu onların yapması kararlaştırıldı. Karayılan kendisine yönelik operasyon hazırlığını öğrendi ve Kandil’den kaçtı. Ancak İstihbarat raporlarına göre, Kandil’den kaçmak Karayılan’ı kurtarmadı. İran harekete geçti Karayılan’ı enterne etti. Yani yakalamadı ama gözetim altında tutmaya başladı, kıpırdamasına izin vermiyor. İşte bu noktada İran istihbaratı, Suriye istihbaratıyla işbirliği yapıp Türkiye’yi dışladı. Örgütün başına Suriye kökenli Fehman Hüseyin’in getirilmesini sağladı. Bu gelişmeler olurken, Başbakan Erdoğan’ın, otoyol kenarında durup İran Cumurbaşkanı Ahmedinejat’la yaptığı 34 dakikalık telefon görüşmesi de dikkati çekti. Resmi açıklamaya göre iki lider Suriye’deki gelişmeleri konuştu. Kulislere yansıyan ise Karayılan’ın konuşulduğu yönünde ve “Suriye lideri Esad’ın düşmesi, Suriyeli Bahoz’un tek başına kalması Karayılan’ın İran’da ovaya inmesi” yönünde bir pazarlığın yapılmış olabileceği...
Bana İran tarafından yakalandı gibi geliyor....
#8

Efendileri bir köpeği itlaf ediyorsa mutlaka onla işleri bitmiş ve yeni bir köpek yetiştirmişlerdir.
100 yıl önce ermeni ve rumlar vardı şimdi bunlar. Bence Çinlileri getirelim ve onlar burda sürek avı yapsın sonra vurduklarını yesinler. Onlar köpek eti yiyor nasılsa. Zaten böle bi cibilliyet yok tarihte. Malum ingiliz rus fransız ortak yapımı olarak başlıyor ve önce kendileri sonra dilleri peydahlanıyor. Sonra parayı verenin kucağına oturuyorlar. Büyük orta doğu yu pazarlayan varsa pazarlanacak sermayede gerekli elbette.
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi