What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Norveç'te Patlama
#1

Norveç'in başkenti Oslo'nun merkezinde hükümet binasınında bulunduğu alanda birden fazla patlama oldu. Patlamada ilk belirlemelere göre 1 kişi öldü, en az kişi 8 yaralandı.

Reuters muhabiri, patlamanın Başbakanlık ile petrol ve enerji bakanlıkları arasında meydana geldiğinin sanıldığı haberini verirken, hükümet binalarının olduğu bölgedeki patlamanın tam yeri ile nedeni konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

[Resim: 9s53F.jpg]

Patlamanın olduğu bölgedeki bir binanın önünde bir otomobil enkazının bulunduğu haberleri de verilirken, polis ve itfaiye görevlileri patlamanın nedeniyle ilgili henüz açıklamada bulunmuyor.

Başbakanlığın da bulunduğu 17 katlı hükümet binası ile yakınlarındaki bakanlıkların camlarının tamamen kırıldığı, petrol bakanlığı binasında yangın çıkmasına yol açan patlamanın bombadan kaynaklanıp kaynaklanmadığı henüz belirlenmedi.

Norveç polisi Oslo'daki patlamada 7 kişinin öldüğünü 2 kişinin de ağır yaralandığını açıkladı.

İkinci Patlama
Norveç'in başkenti Oslo'da bombalı saldırıdan sonra iktidar partisinin gençlik kollarının toplantısında ateş açıldı, polis olayda 9-10 ölünün olduğunu açıkladı.

[Resim: ZUMsq.jpg]

[Resim: 4x1rA.jpg]

[Resim: lWjrX.jpg]

[Resim: Ry5wZ.jpg]

[Resim: HvFwZ.jpg]

[Resim: Szb3s.jpg]

[Resim: 2EB23.jpg]

[Resim: lRhNw.jpg]

[Resim: x2h2U.jpg]
#2

Bilgi için teşekkürler,bu olay neyin nesi acaba?
#3

hayır değil iranı yada pakistanı vurabilirler.. 11 eylül sonrası olanları hatırla... ırak savaşı afganistan bundan sonra farklı bir avrupa ülkesinde de olursa şaşırmam..
Konu Kilitli
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi