What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 3.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nova S-Plus XBOX360 bağlama

Ya kardes benim bi sorum olcak bende win tv nova plus-s var buna xbox360 takiyorum makina pal win tv dede pal seciyorum ama her nedense görüntü resimdeki gibi oluyor ntsch jp tek tek secam denedim olmadi makina 60 hz bundan dolayi olmuyor wintvyi 60 hzde calistirmanin yolu yokmu yardimlarinizi bekliyorum saygilarimla Fearless_tr....

[Resim: 1z14ugh.jpg]
Alıntı

Makina 60 hertz derken neyi kastediyorsun. xbox ayarlarını kontrol et vs tazeleme oranını (refresh rate) pc monitörüne göre ayarla...
Alıntı

ya makina tv kartina takili tv karti görüntüyü 50 hz algiliyor ama makina ayarlarinda ise 60 hz bogle oluncada ortaya bu görüntü cikiyor sanirim bilen birisi yok Smile yinede sagolun
Alıntı

[Resim: bg67iq.jpg]

Resim de de görüldüğü üzere siz ister pal ister ntsc seçin tv kartınız hepsini destekler. Sorununuz yazılımsal.
Composite veya s-video kullanarak tv ye görüntü aktardınız mı?
Böyle bir sorun var mıydı? Eğer Xbox 360 görüntüyü pal olarak gönderiyorsa
bu 720x576 50 hertz olacaktır.

WinTV programının ayarlarını gözden geçirin.

DirectX bileşenlerine bağlı olmalı ihtimali yüksek. Farklı WinTV sürümlerinin deneyebilirsin. Veya farklı programlar VLC player ve Media Player Home Cinema bunlar composite girişlerden görüntü alabiliyorlar. (Dosya - Aygıt bölümünden yapabilirsin.)
Alıntı

Cok tesekkür ederim vlc ve media player home cinemayi indircem isallah olur yardimlariniz icin tesekkür ederim nasil oldugunu burda paylasirimBig Grin
Alıntı

Arkadaslar dscaler le cözdüm ama resim almaya kalktigimda ortaya cikan durum anlatmasi guc bende bilmiyorum aslinda su an orda görüntü var.SleepyHuh

[Resim: jgmm14.jpg]
Not:Bir resimde handym le cektim nasil oluyor diyenler icin dscalerin kötü bir yanida windows 7 de actiginizda aerodan normale geciyor.Tongue
Alıntı