What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Philips SAA7134 Sorun Ne Olabilir...

Yurt disinda yasiyorum. Hollanda. Yeni LNB almadan once tek kablo (eksiz 25 metre) ile deneyecegim. Oda olmazsa ya bu tv karti isini tamamen birakirim yada yeni bir kart alirim.
Alıntı

(16-07-2012, 0:05)hoppala demiş ki:  Yurt disinda yasiyorum. Hollanda. Yeni LNB almadan once tek kablo (eksiz 25 metre) ile deneyecegim. Oda olmazsa ya bu tv karti isini tamamen birakirim yada yeni bir kart alirim.

arkadaşım frekansların bazılarını aldığını fark ettim daha önceki yazında ben kablodan zannetmiyorum geçen gün bir adet 2 li lnb taktım küçük telemetreli satvinderde dikkatimi çekti 2 çıkışta ayrı ayrı çalışıyor biri az sinyal veriyor diğeride çok sinyal veriyor 2 ucuda test ettim dvb s kart sistemini tavsiye ederim 2005 den beri ben kullanıyorum hiç bir uydu cihazında olmayan ve daha şimdi yeni yeni diye çıkaracakları türkiye fiyatları 1.500 tl üzeri uydu cihazlarında dahi bulamayacaksın kart al alacağın kart skystar hd 2 dir bir adetde lnb oradan türksat için sadece önerebileceğim invacom 0.3 dür saygılarımla
Alıntı

Dün test icin ALTDVB'i kurdum. Sonuc ayni biraz farkliliklar var. Bugune kadar tum onde gelen DVS yazilimlarini denedim hepsi ayni. ALDDVB digerlerine gore Türkiye kanallarinin sinyalinide buldu ve listeledi. Ilginç oldu. Hazir liste falan degil kendim scan yaptim.

TRT Türkiye frekansini kalite ve sinyal olarak 100% olarak gosteriyor. Herhal bir yanlis var? Tabii goruntu yok.
[Resim: trttr.png]

Sinyal olup kalite olmayan bir kanal cogu boyle. Goruntu yok.
[Resim: beyaztv.png]

Gosteren bir kac kanaldan bir tanesi. Sorunsuz.
[Resim: shaber.png]

Yaa tum programlar sorunlu yada hic birisi sorunsuz. Tuhaf.
Alıntı

o zaman bda aygıtıyla ilgili.. smartdvb var onuda dene bence.. http://skystar-2.com/server.php?filename...elease.rar
Alıntı

Denedim, fark yok ayni.
[Resim: dvbsmart.jpg]

Yine ayni kanallari gosteriyor digeleri ayni. Bu ise sadece sinyal olanlari buldu digerleri ortada yok. Ayni grup kanallarinda sorun yok digerleri ortada yok. Neyse sagolun.
Alıntı

aygıt yöneticisinden kartın sürücü sekmesini gönderirir misin.
Alıntı

Sanirim bundan bahsediyorsunuz?
[Resim: devices.jpg]
Alıntı

hayır bilgisayarım aygıt yöneticisinden ama buda iyi oldu.. ekte bir driver var 2009 yılına ait belki senin kullandığından yeni olabilir..

Eklenti Dosyaları
.zip NXP_SAA713x_v1403.zip Boyut: 1.78 MB  İndirilme: 32
Alıntı

11012 v 30000 bu frekanstaki dsmart paketinde de sinyal ve kalite full. 100% parali oldugu icin goruntu yok. Ayni frekansta TAY ve Dsmart Promo kanallari gosteriyor.

[Resim: saa7131.jpg]
Alıntı

medion yazanlar ve videocodecs sağ tıkla ve sürücü sekmesini resmini gönder lütfen..
Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi