What is MY IP Address SSD VPS

Konu Kilitli
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PlayStation 4 Yakında Tanıtılabilir
#1

Sony, 2012 yılında atılım yapma hazırlığında. Son günlerini yaşadığımız 2011’de PlayStation Network sebebiyle prestij kaybeden firma, tüm segmentlerde atağa kalkmak istiyor.

[Resim: PgwsP.jpg]

2012’ye PS Vita’yı piyasaya sürerek girecek olan firma, Intel’in Ultrabook platformu için de bir ürün hazırlıyor. Ayrıca Sony Ericsson ortaklığındaki Ericsson hisselerini satın alan Sony’nin akıllı telefon pazarında daha güçlü bir konuma gelmesi bekleniyor.

2012’de kullanıcıların karşısına çıkacağı iddia edilen son ürün ise PlayStation 4. Uzun süredir Sony tarafından yalanlansa da PlayStation 4 hazırlıklarının başladığı söyleniyor.

Bu konuda Sony’den de üstü kapalı bazı açıklamalar gelmeye başladı. Sony PlayStation’ın yaratıcısı olarak kabul edilen ve PS2 ile PS3’ün geliştirme aşamasında da yer alan Ken Kutaragi, yaptığı bir açıklamada ekibiyle birlikte ‘Harika’ bir proje üzerinde çalıştıklarını söyledi.

[Resim: NIgCC.jpg]

Kutaragi’nin neden bahsettiği tam olarak bilinmiyor ancak akla ilk gelen ihtimal PS4. Sony’nin PlayStation 4’ü ilk olarak E3 2012’de göstereceği ve 2013 yılında piyasaya süreceği konuşuluyor.

E3 2012, 5-7 Haziran 2012 tarihleri arasında düzenlenecek. Önümüzdeki uzun zaman içerisinde çok daha fazla dedikodu göreceğiz gibi.
Konu Kilitli


Benzer Konular
Konu: / Yazar Cevaplar: Gösterim: Son MesajBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi