SKYSTAR-2.com
TTnet adsl'ye zam geliyor - Yazdırılabilir Sürüm

+- SKYSTAR-2.com (https://forum.skystar-2.com)
+-- Forum: PC Bölümü (https://forum.skystar-2.com/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Forum: İnternet Dünyası (https://forum.skystar-2.com/forumdisplay.php?fid=40)
+---- Forum: TTNET (https://forum.skystar-2.com/forumdisplay.php?fid=233)
+---- Konu: TTnet adsl'ye zam geliyor (/showthread.php?tid=6279)

Sayfalar: 1 2


TTnet adsl'ye zam geliyor - emre - 03-11-2012

1 Aralık 2012'den itibaren geçerli olmak üzere TTnet internet tarifelerinde 4tl zam (güncelleme) yapıldı.. Diğer servis sağlayıcıların sitelerinde herhangi bir güncelleme bulunmuyor ancak 1 ay sonra belli olur. Yeni tarifeler için tıklayınız.
[Resim: cyvRy.jpg]


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - Metin - 03-11-2012

Diğerlerinin de kokusu çıkar yakında, hadi hayırlısı.


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - hesabim_Var89 - 03-11-2012

Sürekli zam zam zam.. Kaliteli internet vermesinler; ama zam yapsınlar. TTnete bu yakışır zaten.


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - Zagex - 04-11-2012

Şeytan azapda yakışırmış.


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - neskali - 04-11-2012

Önce adam gibi db göndersinler sağlıklı bi hizet versinlerde ondan sonra yüzleri olsun bari zam yapmaya diyicemde.. yüz yokki bunlarda yeni atanan başkanda fos çıktı desenize..


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - gogle - 05-11-2012

3 yıla yakın oldu bırakalı bu zaman kadar cep telefonunun internetiyle idare ediyordum belki ileride tekrar bağlatırım


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - emre - 05-11-2012

alternatifleri gözden geçirmesi lazım herkesin.. bir kere ev telin kesin kapatılması lazım..


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - elektro_fb - 05-11-2012

Konumu musait olanların uydunet e geçmelerini öneririm


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - Metin - 05-11-2012

Uydunet kullanabilmek için kablo TV yi şart koşuyorlar, birde modem alma külfeti var tabii. Denize düşen yılana sarılır misali. Kablo TV hattı üzerinde elektrik kaçağı sebebiyle, hangi noktadan bağlıyorsanız. LCD TV'nizin anten girişi veya HDMI portu üzerinden LCD TV'nize zarar verme riski de cabası.

Çoğu kişinin LCD TV' si bu şekilde güme gitti ve ürün garanti kapsam dışı kaldığı için tamir ücretini cebinizden karşılamak zorunda kalabilirsiniz ki en az ₺500' den bahsediyoruz.


RE: TTnet adsl'ye zam geliyor - elektro_fb - 06-11-2012

(05-11-2012, 20:22)Metin demiş ki: Uydunet kullanabilmek için kablo TV yi şart koşuyorlar, birde modem alma külfeti var tabii. Denize düşen yılana sarılır misali. Kablo TV hattı üzerinde elektrik kaçağı sebebiyle, hangi noktadan bağlıyorsanız. LCD TV'nizin anten girişi veya HDMI portu üzerinden LCD TV'nize zarar verme riski de cabası.

Çoğu kişinin LCD TV' si bu şekilde güme gitti ve ürün garanti kapsam dışı kaldığı için tamir ücretini cebinizden karşılamak zorunda kalabilirsiniz ki en az ₺500' den bahsediyoruz.

Evet kablo tv şartı vardır ancak onu alınca bile ttnet ten daha ucuz diye biliyorum üstelik analog bir tv kartı ile yayınlarıda almış oluyorsunuz. Ben aynen böyle kullanıyorum diğer dediğin konu doğrudur buda iş güzar mutahitlerden ve elektrikçilerden kaynaklanıyor. Şöyleki elektrik topraklaması çok önemli bir konudur ancak sahte topraklamalar yüzünden gürültüler nötr hatta bir bulaştımı isterse başka binada olsun kablo üzerinden size ulaşıyor ve tv yide bozabilir özellikle böyle hassas elemanlar içeren lcd tvleri. Zaten o gürültü elinizi deydiğiniz anda çarpar ama gerçek manada elektrik denemez aslında gürültüdür yüksek genlikli. İşte topraklama adam gibi olsa bunlar toprak üzerinden yok olacak. Ben pc de güç kaynağıma güvendiğim için sorun yok şu an için ve aynen o kaçak var modemde netmaster uydunet için en iyi modemdir 2-3 gün açık kalmasına rağmen sorun çıkarmıyor bu kaçaklada bir sorun olmadı.