What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prof Revolution DVB-S2 7500 USB

(18-02-2013, 20:10)cemocem demiş ki:  Prof Revolution DVB-S2 7500 USB kartından sipariş verdim yola çıkmış geliyor elime geçince deneyeceğim bakalım tv kartta hd dönemi gecikmişte olsak nasıl olacak Big Grin..çanakta disecq motor var bu kart usals destekliyor mu acaba motoru otomatik olarak kullanabiliyor mu yoksa biz mi ayarlıyacağız gerçi zamanla her şeyi öğreniriz ss2 kulanırkende acemiydik Big Grin

@gogle'ye sor bu işin profesörü aynı kartı kullanıyo Big Grin bu kartı DiseqC motor ile kullanıyordu yanılmıyorsam.
Alıntı

(18-02-2013, 20:10)cemocem demiş ki:  Prof Revolution DVB-S2 7500 USB kartından sipariş verdim yola çıkmış geliyor elime geçince deneyeceğim bakalım tv kartta hd dönemi gecikmişte olsak nasıl olacak Big Grin..çanakta disecq motor var bu kart usals destekliyor mu acaba motoru otomatik olarak kullanabiliyor mu yoksa biz mi ayarlıyacağız gerçi zamanla her şeyi öğreniriz ss2 kulanırkende acemiydik Big Grin

dvbdreamla usals olarak kullanabilirsin önce uyduları taratırsın sonra sen herhangi bir uydudaki kanalı tıklayınca veya kumandadan basınca otomatik olarak o uyduya yönelirOk

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

eline geçince daha detaylı konuşuruz Big Grin

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

sipariş verdiğim Prof Revolution DVB-S2 7500 USB kartım bugün elime ulaştı win 8 kurulu bilgisayarıma takıp driver kurulumunu aygıt yöneticisinden yaptırdım dvb dreamı açtım hd kanal bulmak için kanal arattıktan sonra kanallar açıldı kullanmaya başladım hiçte sıkıntı yaratmadı mükemmel çalışıyor...
Alıntı

(25-02-2013, 20:03)cemocem demiş ki:  sipariş verdiğim Prof Revolution DVB-S2 7500 USB kartım bugün elime ulaştı win 8 kurulu bilgisayarıma takıp driver kurulumunu aygıt yöneticisinden yaptırdım dvb dreamı açtım hd kanal bulmak için kanal arattıktan sonra kanallar açıldı kullanmaya başladım hiçte sıkıntı yaratmadı mükemmel çalışıyor...

güle güle kullan ufak bir inceleme bekliyoruz özellikle şu usals olayı için.
Alıntı

(25-02-2013, 20:03)cemocem demiş ki:  sipariş verdiğim Prof Revolution DVB-S2 7500 USB kartım bugün elime ulaştı win 8 kurulu bilgisayarıma takıp driver kurulumunu aygıt yöneticisinden yaptırdım dvb dreamı açtım hd kanal bulmak için kanal arattıktan sonra kanallar açıldı kullanmaya başladım hiçte sıkıntı yaratmadı mükemmel çalışıyor...
Hayırlısı olsun, Next minix' te almıştın sanırım..

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(26-02-2013, 4:25)Metin demiş ki:  Hayırlısı olsun, Next minix' te almıştın sanırım..

evet onunla tvde seyrederken bazen evdekilerle anlaşamıyorum oyüzden pc'ye de prof aldım gerçi ss2 vardı ama şimdi hd zamanı..:Dodgy
Alıntı

bende usb 2.0 giriş ve usb3.0 harici harddisk var sorunsuz çalışıyor. demek ki bazı digital usb tv kartları çalışmıyor.
Alıntı

arkadaşlar ben DVB-S2 7500 USB aldım kurulumunu yapamıyorum yardımcı olurmusunuz
Alıntı

bu kartın kasaya takılanını almak istiyorum da sorun verir mi ?
Alıntı