What is MY IP Address SSD VPS

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prof Revolution S2 8000 PCI-E İnceleme

dvb viewer ve ss-2hd kullanıyorum ,kumanda falan tanıtmıyorum zaten tanıtılmış dvb viewer ve technisatın işbirliği mi var onu bilemem ,tabiiki başka kart da denemek isterim elime ilk fırsatta prof geçince kıyaslamasını yapıp burda yazarım ,w3 teki sinyal zaten mükemmel ,ben sharp lnb yi değiştrdim yerine 0,1db amiko lnb aldım ingiliz sky kanallarını rahat seyrediyorum artık ,tek izleyemediğim kanal trt hd türksatta ,onu da artık bizim uyduya veya trt nin beceriksizliğine bağlıyorum binlerce şikayet aldılar hala sr değerini dipte tutuyolar 150sm anten trt hd nin sinyalini bulmuyorsa ne buulur bilemiyorum bulgaristanda oturuyorum bu arada
Alıntı

ben 7500 usb yi kullanıyorum gayet memnunum 1 sene once aldım hiç problem yaşamadım sinyal kalitesi de çok iyi tavsiye ederim herkese
Alıntı

(18-02-2012, 1:06)fusel demiş ki:  ben 7500 usb yi kullanıyorum gayet memnunum 1 sene once aldım hiç problem yaşamadım sinyal kalitesi de çok iyi tavsiye ederim herkese

tek uydu mu kullanıyorsunuz yoksa diseqc ile çoklu uydu mu kullanıyorsunuz. mümkünse sinyal kalitesi için oran verebilir misiniz.
Alıntı

kart üzerinde çift giriş nedir bir tanesi lnb den gelen kablo diğeri nedir?
Alıntı

lnb out , başka receivere bağlamak için. çanağın direkt bağlı olduğu cihazda izlediğin kanalın polarizasyonu "H" ise diğer alıcıda da polarizasyonu "H" olan tüm tp'leri izlersin.
Alıntı

(17-04-2012, 12:16)emre demiş ki:  lnb out , başka receivere bağlamak için. çanağın direkt bağlı olduğu cihazda izlediğin kanalın polarizasyonu "H" ise diğer alıcıda da polarizasyonu "H" olan tüm tp'leri izlersin.
Buna ilaveten çanağın bağlı olduğu cihazla lnb out'tan bağlı olan cihazın da aynı alt yada üst bant tp frekansında olması gerekir.

Örneğin: aynı polaritede çanağın bağlı olduğu cihaz alt bant ta iken (10700,11750mhz kadar) "LNB AUT" tan bağlı cihazın da alt bant ta ve polaritede olması gerekir. Aksi durumda "LNB AUT" tan bağlı olan cihazda aynı polaritede üst bant yayını seçilirse, (11750,12750mhz' ye kadar) bu durumda 22khz sinyaliyle LNB' deki 10600mhz osilatörü devreye gireceği için çanağa direkt bağlı olan cihazın sinyalini keser.

Bizimkisi bir αşk hikαyesi Değildi, bizimkisi 'Aşktı' gerisi hikαyeydi ..!
[Resim: Xw7ATGH.jpg]
Alıntı

(18-02-2012, 18:05)abdullah36 demiş ki:  
(18-02-2012, 1:06)fusel demiş ki:  ben 7500 usb yi kullanıyorum gayet memnunum 1 sene once aldım hiç problem yaşamadım sinyal kalitesi de çok iyi tavsiye ederim herkese

tek uydu mu kullanıyorsunuz yoksa diseqc ile çoklu uydu mu kullanıyorsunuz. mümkünse sinyal kalitesi için oran verebilir misiniz.

ben prof7500 kullanıyorum çift uydu kullanıyorum biri türksat biri eutelsatw7 ikisinde de sorun yaşamadım türksat trthd frekansında daha hiçbir sorun olmadı daha sinyal gelmediğini görmedim 90lık çanak kullanıyorum dvbdream progdvb smart dvb dvbviever altdvb hiç sorun yaşamadım başka sorun olursa yazabilirsin

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı

Windows için güncel sürücüler 1.Mesaja eklendi.

Yamaha R-S300 + Monitor Audio Bronze BX2 = Natural Sound
[Resim: JijPN.png]
Alıntı

Prof Revolution DVB-S2 7500 USB iki gün önce spariş verdim bakalım sağ salim gelecekmi bu kod: 5352671GHG yazınca 100de 15 indirim yapıyorlar baya eski bi kodmuş ama halan aktif 76 dolar ödedim dier türlü kod yazmadan 87 dolara denk geliyor
ödemeyi paypal ie yapdım bugun kargo takip no yollamışlar sevk edildi diye
Alıntı

(16-08-2012, 0:12)wolfman1903 demiş ki:  Prof Revolution DVB-S2 7500 USB iki gün önce spariş verdim bakalım sağ salim gelecekmi bu kod: 5352671GHG yazınca 100de 15 indirim yapıyorlar baya eski bi kodmuş ama halan aktif 76 dolar ödedim dier türlü kod yazmadan 87 dolara denk geliyor
ödemeyi paypal ie yapdım bugun kargo takip no yollamışlar sevk edildi diye

hayırlı olsun süper bir tv kartı ben kullanıyorum vindovs vista ve 7 de sorun yaşıyorum ama xp de süper tabi bunda benim donanımın sorunu olabilir trt hd den cesur yürek f1 türkiye yarışı kayıt yaptım sorunsuz bütün dvb oynatıcılarla sorunsuz çalışıyor

sanırım afrikadaki dünya kupası sırasında almıştım maçları hd seyretmek için 120 tlye mal olmuştu bana yaklaşık 15 günde gelmişti

CANIM TÜRKİYEM ÖNCE ALLAHIMA SONRA ASKERLERİMİZE EMANET OL
Alıntı